Skocz do zawartości

Lipiec 2016 Komputer do gier za 2000-2500 zł


Recommended Posts

Cześć. Chce na nowo rozpocząć temat komputera za 2k ale na lipiec bo wiadomo, że starsze tematy, które pytały o to samo są już przestarzałe i szukam jak najbardziej aktualnej odpowiedzi. Chciałbym złożyć komputer STACJONARNY(PC) za około 2k zł. Chce, żeby był Intel Core i5 a generacje mi doradźcie, bo nie znam się za bardzo xD Wiadomo komputer ma być wydajny ale za taką kasę nie zrobię nic wielkiego. Dzięki wszystkim z góry i pozdrawiam Łukasz.

Link to post
Share on other sites

Witam myślę że ciężko będzie coś złożyć dobrego za 2k ale mam alternatywę dużo osób sprzedaje używany sprzęt za dobre pieniądze.

 

np. taki

 

http://olx.pl/oferta/komputer-dla-gracza-i5-4590-3-7ghz-gtx960-4gb-ssd-lepa-mushkin-CID99-IDgb2ez.html#1521fda6f7

Dzięki, ale ma za mało ram'u i trzeba włożyć kolejne 200 zl na 8 gb ram'u. A sprzęt używany jest zawszy troszkę zużyty i wiadomo, że nie będzie tak samo wydajny jak nowy ;/

Link to post
Share on other sites

Pkt. 3 Informacje które powinny znaleźć się w Twoim poście:

 

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

 

 

Dzięki, ale ma za mało ram'u i trzeba włożyć kolejne 200 zl na 8 gb ram'u. A sprzęt używany jest zawszy troszkę zużyty i wiadomo, że nie będzie tak samo wydajny jak nowy ;/

 

 

 

Którego punktu bo nie widzę.

 

Ogarnij się.

 

 

 

Chce, żeby był Intel Core i5 a generacje mi doradźcie, bo nie znam się za bardzo xD Wiadomo komputer ma być wydajny ale za taką kasę nie zrobię nic wielkiego
 

 

Sam taki zestaw bez GPU, to koszt ~ 1700 zł. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...