Skocz do zawartości

Karta graficzna za 1100K


Recommended Posts

Tak czy inaczej AMD testuje nowy sterownik.

Prawdopodobnie chcieli zawyżyć wydajność i pierwszy sterownik był niedopracowany, więc pozwalał karcie na znacznie większy pobór mocy.

 

Moje pytanie jest takie.

Skoro kartę na testy dostało od groma portali komputerowych, to jakim cudem w żadnym z nich nie padła żadna płyta? Jakoś ciężko mi uwierzyć że testerzy nie kręcili ich na maksa.

 

Może gość który napisał że grał w wiedzmina, to w rzeczywistości katował kartę w furmarku?

Edytowane przez Funkie
Link to post
Share on other sites

 

 

Skoro kartę na testy dostało od groma portali komputerowych, to jakim cudem w żadnym z nich nie padła żadna płyta? Jakoś ciężko mi uwierzyć że testerzy nie kręcili ich na maksa.

 

Bo kazdy z portali ma jakas porzadna plyte z porzadnym prockiem. Co to za testowanie karty na tanim systemie ze slabym procesorem. Chcesz testowac karte czy jak bardzo jest ograniczana przez slaby procesor.

 

 

 

Tak czy inaczej AMD testuje nowy sterownik.

 

No i zycze im jak najlepiej znalezc sterownik ograniczajacy pobor pradu bez straty wydajnosci. Tak ogolnie to czytalem opinie ze nie da sie zmienic jak karta zarzadza energia z poziomu sterownika. Oczywiscie caly pobor sie da zmniejszyc  , ale nie tak zeby nagle pobierala mniej z gniazda na plycie , a wiecej bezposrednio z zasilacza. Zobaczymy. 

 

A tu dla odmiany przedsmak niereferencyjnych RX 480 tu referent chlodzony ciecza, lepsze OC i pobor produ ~220-250W! :o


Link to post
Share on other sites

1. Mam rx 480 i nie pali płyty, złączy, się też nie pali.

2. Zwisa mi ile bierze prądu.

3. Pytanie przewodnie wątku jest inne i autor wątku chyba nie oczekuje waszych przepychanek?

Ja bym kupił coś koło gtx 760 ale z 4gb ram do 700 zł i styka. Ewentualnie dozbierałbym do gtx 970.

 

 

Odoslané z pomocou Tapatalku

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam mam takie jedno pytanie. Ta karta na którą się zdecydowałem ma gniazdo dvi-i a mój monitor ma gniazdo dvi-d. W necie przeczytałem że można podłączyć kabel dvi-d do dvi-i i wszystko będzie hulać. Czy ktoś tak robił??

Link to post
Share on other sites

Witam mam takie jedno pytanie. Ta karta na którą się zdecydowałem ma gniazdo dvi-i a mój monitor ma gniazdo dvi-d. W necie przeczytałem że można podłączyć kabel dvi-d do dvi-i i wszystko będzie hulać. Czy ktoś tak robił??

 

Dość drogi ten gtx 960....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...