Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: 250zł

Jakiej myszki używasz obecnie: A4Tech V8

Jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 Gaming

Z jakich wartości DPI korzystasz: 800

Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót: ~23cm 

W co grasz: Counter Strike Global Offensive 

Chwyt: Palm

Ułożenie palców: 1+2+2

Wielkość dłoni: 13cm

Dlaczego chcesz zmienić mysz: Aktualnie gram tylko i wyłącznie w csa na "trochę" wyższym poziomie. I powiedzmy sobie szczerze ta myszka nie jest najlepsza. Po pierwsze jest nie wygodna, a po drugie wydaje mi się że jest "niedokładna".

Uwagi: 2 przyciski boczne ew. więcej. Wygoda. Lubię kolorki. Precyzyjna

Edytowane przez darnok123
Link to post
Share on other sites

Lekko ponad budżet ale warto. 3 miesiace czekałem zeby jej kupic z powodu słabej dostepnosci wiec polecam bo nagle sie pojawiła :)

 

http://procpu.pl/p/1544/32539/zowie-by-benq-ec2-a--myszki-gaming-strefa-gracza.html

 

Jak tak csem sie interesujesz to ok 70% zawodowych graczy gra na ec1-a / ec2-a :D

Od siebie dodam ze w ciagu roku miałem z 20 rożnych myszek i ta według mnie leży mi najlepiej. :)

Jakościowo jest bardzo dobrze, sensor ma świetny feeling a brak sterowników to duzy + według mnie. Miałem poprzednia wersje ec2 evo cl. Kupiłem ja po gwarancyjna uzywałem z rok i po roku sprzedałem koledze i we wrześniu bedzie rok a myszka dalej działa tylko slizgacze zmienione :D

Edytowane przez Amok.
Link to post
Share on other sites

Okej poczytam. Dzięki za propozycje :D 


Sprawa wygląda następująco. Wygrałem bon do sklepu komputerowego i to w tym sklepie muszę kupić myszkę. Niestety nie posiadają jej. Podsylajcie propozycje.

Oferują mi "zowie fk1 3200dpi" <cytat

Co byście robili ma moim miejscu?
Link to post
Share on other sites

to daj linku to zobacze co tam jest. i zmierz dokladnie dlon bo 13 cm to dlon dziecka w wieku 10 lat.. do kciuka i do nadgarstka. jesli masz do kciuka 13 to do nadgarstka jakies 16cm i podejrzewam ze rosniesz wiec za duzej myszki nie mozesz miec bo bedziesz sie czuc jakbys machał cegłówką

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...