Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałem podłączyć do komputera drygi monitor. Pierwszy to LG 22EA53 i jest podłączony do GTX 770 ,a drugi to jakis starszy 16 calowy monitor firmy NEC który chciałem podłaczyć do zintegrowanej karty graficznej Core i5-4570 3.2ghz ale nic sie nie wyświetla poza komunikatem NO SIGNAL. W BIOSIE zmieniłem ustawiania jakiegoś ( pisało cos o zintegrowanej karcie i chyba o głównej i było uzyte słowo "both", ale juz nie pamiętam dokładnie co było tam napisane) IGPU na enabled, ale to nic nie pomogło dalej czarny ekran. Sterowniki do IGPU pobierałem z https://downloadcenter.intel.com/product/75043/Intel-Core-i5-4570-Processor-6M-Cache-up-to-3-60-GHz- ale wyskoczył mi komunikat przy instalacji ze komputer nie spełnia minimalnych wymagań. 

Proszę o pomoc bo to na pewno coś z ustawieniami bo monitor działa na 100%. (sprawdzany przed chwila na innym komputerze.).

Edytowane przez jan111
Link to post
Share on other sites

Przecież GTX 770 ma łącznie 4 wyjścia, jedno HDMI 2 DVI - kup odpowiedni kabel do monitora (hdmi - DVI) i załatwione. Jesli używasz win 10, to <win>+p otwiera panel ustawień na wielu monitorów.

używam win 7. Wiec powinienem podłączyc pod karte graficzna ? Nie chciałem tego bo myśle ze to zbyt obciązy karte i jakbym chciał zagrac w jakoas gre to moze byc to niepotrzebne obciazenie. ( chyba ze sie myle )

A jednak skoro mam zintegrowana karte to tez powinna działąć, ale nie działą ;/ 

Edytowane przez jan111
Link to post
Share on other sites

No spróbuje do głownej ale nie wiesz dlaczego mi z zintegrowana nie dziąła  bo tez powinno? W biosie tak jak pisałem na poczatku zmieniałem ustawiania, sterowniki chciałem pobrać no ale sie nie udało, a nie lubie zostawiać czegos nierozwiazanego :D. A moze być tak ze skoro na drugim monitorze wyświetla się brak sygnału to że zasilacz nie jest podłączony do zintegrowanej karty ? 

Edytowane przez jan111
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...