Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

Stoję przed kupnem smartfonu i waham się pomiędzy tymi modelami:

-LG Nexus 5X

-Honor 7

-Moto X Play

-Asus Zenfone 2

-Huaweei P8

-Alcatel Idol 4

-Meizu MX5

-Huawei GX8

 

 

Jak widać wybór jest spory i ciągle nie wiem na co się zdecydować. Co to preferencji chciałbym aby telefon miał w miarę dobrą baterię czyli na lajcie wytrzymywał cały dzień użytkowania. Spoko aparat do selfie jak i z tyłu. Najnowszy soft i opcje dalszej aktualizacji. Androidy bez nakładki są w sumie jak najbardziej spoko. Dlatego Nexus 5X jest tutaj najbardziej prawdopodobny. Szybkość działania, ekran z dobrym odwzorowywaniem kolorów. Dużo słucham muzyki z telefonu, więc jakość muzyki też musi być na wysokim poziomie :P Mam na myśli głośniki jak i dzwięk ze słuchawek. 

 

Ma ktoś podane modele ? Lub testował je ? Pomożecie z wyborem? :P

 

EDIT // Ewentualnie Iphone 5S (wiem, że nie Android)

Edytowane przez Arcadian
Link to post
Share on other sites

 

 

nowy, bez abonamentu

 

 

z przedłużenia umowy

Chodzi Ci o to? Źle mnie zrozumiałeś.

Można kupić telefon z przedłużenia umowy na olx/allegro, tzn jakaś osoba kupiła telefon u operatora i sprzedaje go


Żadnej umowy. Po prostu telefon :)

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o to? Źle mnie zrozumiałeś.

Można kupić telefon z przedłużenia umowy na olx/allegro, tzn jakaś osoba kupiła telefon u operatora i sprzedaje go

Żadnej umowy. Po prostu telefon :)

 

Aaaa o matko! Przepraszam w takim razie ^^

A może Huawei Mate S ? Miałeś styczność ?

Link to post
Share on other sites

Tak, miałem z nim styczność. 

Przez kilka dni się nim bawiłem. Bardzo fajny telefon i jeśli nie zależy Ci na ''demonach'' S6/G4 to bierz spokojnie tego Mate'a (jeżeli lubisz 5,5'', jeśli dobrze pamiętam taką ma przekątną), jest jeszcze Mate 8 z genialną baterią, ale to już 6'' i cena wyższa


I unikaj vat marża. ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Podepnę się do tematu, szukam jakiegoś fona tak w przedziale ~1-1,5k, moja 10-letnia nokia E51 już się praktycznie nie nadaje do niczego więc w końcu czas na coś nowego :P Myślałem nad takimi: 

- Xiaomi Redmi Note 3 PRO ewentualnie Mi4/Mi5 

- Meizu MX4/MX5

- Xperia Z3

 

Warto któryś wziąć czy może kompletnie coś innego w tej cenie ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...