Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do 250zł


Recommended Posts

 

 

masz jakieś porównanie z innymi modeli ,czy to na zasadzie "mi się spodobało, to jakość bardzo dobra"

Porównywałem je bezpośrednio z Creative Tactic3D Alpha, Genius HS-G850 i Asus Cerberus, czyli ta sama półka cenowa.

 

 

 

Kanapki też robi?

Z ogórkiem  :D

 

 

 

Taa 7.1 a ja głupi myślałem że człowiek ma ucho prawe i lewe do których dociera dźwięk ze słuchawki prawej i lewej.  P.S. Wydawało mi się że już gdzieś widziałem te twoje Geniusy. Te słuchawki to rebrand http://www.gearbest..../pp_182653.html
 

 Tak się składa że dźwięk 5.1/7.1 nawet wirtualny daje dużą przewagę w grach FPS. Wnioskuję że nie miałeś okazji posłuchać 7.1, ale mimo to nadal dzielnie bronisz swojej opcji. Czy to jakaś wada że rebrand? Niech i będą sprzedawane przez pod marką biedronki, dopóki jakość będzie na tym samum poziomie to mi to jedno.

 

 

7.1 (choć możliwe że jest liczone programowo na CPU komputera ale wtedy zjada wydajność kompa)
Dokładnie, do obsługi tych słuchawek potrzeba 6 rdzeniufff @5 Ghz.

 

To tylko moja propozycja poparta doświadczeniem. Miałem okazję je porównać z innymi, o podobnej cenie i te wypadły najlepiej. Autor może poczytać recenzje, których jest pełno w internecie i zadecyduje. Nikt mi nie płaci za reklamę, autora nie znam i nie poznam więc mam wyjechane co kupi.

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
 Miałem okazję je porównać z innymi, o podobnej cenie i te wypadły najlepiej.

 

Brawo! Udało CI się wybrać najlepsze z najgorszych :evil:

 

P.S. Te wirtualne dźwięki dostępne są też na normalnych kartach dźwiękowych i można je zaadaptować do dowolnych słuchawek.

Edytowane przez cooger
Link to post
Share on other sites

Widzę że porównywałeś te słuchawki z poważna konkurencja zapraszam do mnie porównasz ten bazarowy wynalazek z prawdziwymi słuchawkami i karta dźwiękowa która w stereo porostu zgniecie twoje wirtualne 7.1

Miałem 3D taktic i szczerze był to dramat

Link to post
Share on other sites

@kojot321 

Miałem okazje testować Corsair Vengeance® 1500 Dolby 7.1 USB Gaming Headset (kosztowały wtedy ~400zł)

http://www.corsair.com/en/vengeance-1500-dolby-7-1-usb-gaming-headset-v2# 

które wygrałem w konkursie. Wykonanie bez zarzutu, wygoda wzorowa, dźwięk dramat, efekty virtual 7.1 niczym się nie różniące zbytnio od wszystkich innych jakie w życiu testowałem czy to od Creativa, C-medii czy ostatnio Razor bo ichni system jest softwerowy a nie sprzętowy i na dodatek darmowy wiec z ciekawości przetestowałem. Słuchawki po krótkich testach bez najmniejszego żalu opchnąłem na allegro. Żaden z tych wirtualnych 7.1 nie daje absolutnie żadnej przewagi w grze. Wiesz dlaczego? Dlatego ze w każdej grze która ma sensownie zrobiony silnik dźwięku ustawiasz sobie wyjście na słuchawki i już sama gra generuje ci co trzeba a nałożenie na to dodatkowego virtual 7.1 jedynie pogarsza jakość. A jak gra nie robi tego sama z siebie to włączenie takiego badziewia tylko tworzy pogłos i pseudo przestrzeń obecne cały czas niezależnie od warunków w grze. Powiem ci tak z fascynacji wirtualnym dźwiękiem przestrzennym i efektami nakładanymi przez oprogramowanie słuchawek prędzej czy później się wyrasta. Z reguły jak człowiek założy na czaszkę pierwsze porządne słuchawki otwarte. Nie wierzysz? Załóż sobie na głowę dowolne słuchawki bez jakichkolwiek systemów dźwięku przestrzennego i odsłuchaj tego:

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...