Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Świeżo zakupiony dysk Goodram IRIDIUM PRO 240GB daje takie wyniki, są jednak trochę mniejsze od tych widocznych w testach (np tutaj),wiecie co może być przyczyną,czy to normalne?

 

proc: amd a8 5500

mobo: asrock fm2a75m-dgs

ram: 8gb 1333Mhz

windows 7 64bit

ahci ustawione

 

http://i.imgur.com/kngZSMR.png?1

Link to post
Share on other sites

Pewnie ma ale tak jak mówię, nie bój żaby dysków do benchmarków nie testuje się jako systemowe.

Poza tym nie daj się zwariować "cyferkom" w testach syntetycznych, na pewno widzisz że system działa sprawnie, szybko i dynamicznie, więc nie przejmuj się że wg testów syntetycznych coś mogłoby działać o 0,01 sekundy szybciej :-)

Link to post
Share on other sites

w benchmarkach zawsze testuje się dyski SSD jako zwykłe dyski ( nie systemowe ), aby system nie miał wpływu na wyniki. 
ps ty się raczej zastanów, czemu 4k-64Thrd jest ponad przepustowość złącze SATA III które posiada ten dysk  

Link to post
Share on other sites

W sumie dysk/system chodzi fajnie/szybko ale dla spokoju zapytałem czy nie jest może jakaś wadliwa sztuka bo zauważyłem te różnice na wykresach,w praktyce to pewnie tak jak mówicie że nie zauważalne raczej :)

 

ps ty się raczej zastanów, czemu 4k-64Thrd jest ponad przepustowość złącze SATA III które posiada ten dysk

 

hmm z tego co widziałem to takie wartości wychodzą przy sterowniku sata od m$,przy zmianie na sterownik amd wartości schodzą do ok 250mb w 4k-64Thrd,więc może sterownik nawala.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Ma 2 razy gorsze wyniki od kolegi tutaj

Niby gdzie?

przeczytałeś chociaż co piszą w tym temacie?

 

ps ty się raczej zastanów, czemu 4k-64Thrd jest ponad przepustowość złącze SATA III które posiada ten dysk

hmm z tego co widziałem to takie wartości wychodzą przy sterowniku sata od m$,przy zmianie na sterownik amd wartości schodzą do ok 250mb w 4k-64Thrd

 

+ moje wyniki

http://i.imgur.com/DrlZF6H.png

Więc raczej wszystko u ciebie w porządku, wyniki 4K trochę niższe ale widzę dysk C wiec jak rozumiem z postawionym systemem?

 

Jeżeli masz na tym dysku postawiony system to wyniki sa ok. Zawsze jezeli na danym dysku jest postawiony system, wyniki sa nizsze niz w benchmarkach w internecie

Edytowane przez mr-auto
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...