Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, z racji tego, że nie mam zamiaru ciągle kupować myszki po 20 zł z Biedronki, to postanowiłem trochę podwyższyć budżet. Nie wiem, czy to ma być mysz gamingowa, ponieważ rzadko gram w gry, ale gram w jedną, gdzie bardzo się liczy precyzja myszki.

Czasami sobie w jakiegoś cs'a pyknę, a to w Call of duty, więc nie wiem czy brać myszki gamingowe pod uwagę.

Przejdźmy do rzeczy:

§  Budżet: 50 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Jakaś e5

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Żadną

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Mi to obojętne, ważne aby miała przynajmniej 1000.

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: Raczej nie dotyczy

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):Call of duty(żadko), Ball3D 

 , Gothic

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3

§  Chwyt: Palm Grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 12 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ mam już myszek typu e5, Tracer, które psują się po tygodniu.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Ważne, aby była dobrze wyprofilowana, liczba przycisków i waga nie ma znaczenia. Nie chciałbym też jakiegoś tandetnego plastiku.

Edytowane przez Skupniak
Link to post
Share on other sites

Tracer Vanquish to jedyna dobra propozycja do 50zł, a jak chcesz lepszą jakość zrób jak chłopaki Ci piszą czyli A90, lub szukaj jakieś używanej. ZM300 to chińczyk z kiepskim sensorem.

Tutaj znalazłem używkę w bdb stanie w twoim przedziale cenowym:

http://allegro.pl/a4tech-bloody-blazing-a90-hit-okazja-i6279530014.html

Edytowane przez kebab84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość przem33k

Zawsze lepiej mieć podkładkę dla zapewnienia zwięzłej pracy sensora (tym bardziej, że Avago 3050 jest dosyć wybredny co do powierzchni) i żywotności ślizgaczy, jednak te w Bloody są z metalu i o to bym się tak bardzo nie martwił. Jeśli już chcesz kupić, to weź Natec M12 (całą czarną, rozmiar do wyboru).

Edytowane przez przem33k
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...