Skocz do zawartości

Jak doładować tusz do EPSON BX535WD firmy Black Point


Recommended Posts

Nie wiem jak się za to zabrać. Boje się, że coś zepsuje. Może dlatego, że nigdy tego nie robiłem. Mam drukarkę unikat mówiąc ironicznie. Zawsze jest problem ze znalezieniem tuszu do tego modelu, a teraz potrzebuje go na gwałt. Kupiłem więc dopełniacz Black Point rzecz jasna do tego modelu, ale z kolei nie wiem czy ryzykować bo jeszcze okaże się, że stracę możliwość oddania tego tuszu. Potrzebuje instrukcji, żeby za to zabrać się. Tak jak w przypadku rzadkiej drukarki bywa w sieci nie znalazłem odpowiedniej instrukcji. Jak mam naładować te tusze? Proszę o instrukcje obrazową. 

 

EPSON BX535WD

 

DOPEŁNIACZ BLACK POINT T1295

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że kupiłeś aplikator, którym chcesz uzupełnić pusty pojemnik? Jeśli tak, to raczej Ci się to nie uda. Tusze te mają chip, na którym wydrukujesz określoną ilość stron więc nawet jak dolejesz do niego tuszu to drukarka będzie go dalej widziała jako pusty.

Krótko mówiąc to drukarka nie widzi poziomu tuszu.

Dlaczego masz problem z dostępnością tych tusz? Drukarka może faktycznie nie jest aż tak popularna ale pracuje na bardzo popularnych tuszach, mnóstwo zamienników jest do niej a tym bardziej oryginały są dostępne

Edytowane przez janek5544
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli się boisz o jakość zamienników to polecam Tobie Asarto. Obecnie najbardziej popularne zamienniki ze względu na swoją jakość i cenę. Właściwie to dzięki PC World dowiedziałem się o tej firmie. A gdzieś nawet wyczytałem, że HP poleca je co mnie troszkę zbiło z tropu xD

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
What do you think you made any mistakes during the ESWC?What do you think of CSGO Skins your performance during the games is your true level?

TaZ: like I said in the video blog, we attended the PGA tournament in Poland and ESWC gain experience in Paris, we want to know the CSGO to the game in CSGO Keys  the offline and online.I think CSGO and CS1..6 for us a huge difference, in offline we feel better, though we failed to qualify.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zamienników jest bardzo dużo, nie tylko na aukcjach ale i w pierwszym lepszym sklepie z takim sprzętem. Ja np. zaopatruje się w internecie, tam kupuję zamienniki i tusze i wydaje mi się, że to opłaca się najbardziej.

Wystarczy przejrzeć oferty, tam można znaleźć wiele interesujących informacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...