Skocz do zawartości

Huawei P8, GX8, a może P9 LITE?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jutjub,

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Potrzebuję pomocy w wyborze telefonu. Konkretnie spośród modeli:

Huawei P8, GX8, P9 LITE.

 

Czy ktoś miał z was do czynienia z wyżej wymienioną trójką tel.? Który z nich polecacie?

Niestety z żadnym z nich nie miałem większego doświadczenia - jedynie tyle co potrzymałem w ręku w sklepach z elektroniką.

 

Co do moich wymagań:

- nie chcę, żeby telefon się zacinał - potrzebuję dużo RAMu - tutaj prowadzi P8, ale czy 2 GB z P9 LITE nie wystarczy?

- potrzebuję dobrego aparatu z jak największą liczbą opcji - słyszałem, że dobry aparat ma P9 LITE, ale raczej P8 mu w tym nie ustępuje?

 

Co do innych opinii/zdań słyszałem, że ponoć P8 mocno się grzeje, ale domyślam się, że tylko podczas intensywnego grania? 

 

W moim przyszłym telefonie kilka apek społecznościowych wyląduje, bo dużo i często komunikuje się z innymi ludźmi. Grać raczej dużo nie będę - chcę po prostu, aby tel. płynnie działał, bo mój teraźniejszy samsung mnie o ... przyprawia :/

 

P.S.

Z góry podziękuje wszystkim Samsungom - nie mam zamiaru po dwóch latach znowu się bawić w wymianę telefonu.
I o dziwo Honor 7 również mnie nie interesuje :D

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jeżeli nie potrzebujesz czytnika linii papilarnych to P8 będzie najlepszym wyborem.

Jeżeli się uprzesz na czytnik to wybierz P9 Lite - bdb aparat, dobrej jakości plastik, bdb bateria.

 

 

Co do innych opinii/zdań słyszałem, że ponoć P8 mocno się grzeje, ale domyślam się, że tylko podczas intensywnego grania? 

Po dłuższym czasie każdy telefon się nagrzewa. Przyznaję, że czasami jest cieplejszy, ale nie gorący, normalne temperatury pod obciążeniem.

 

 

potrzebuję dobrego aparatu z jak największą liczbą opcji - słyszałem, że dobry aparat ma P9 LITE, ale raczej P8 mu w tym nie ustępuje?

Są testy w Internecie, teoretycznie P8 robi lepsze zdjęcia, w praktyce wychodzi różnie. Czasami są zupełnie inne odwzorowania kolorów. Ale w nocy P8 miażdży P9 Lite.

 

nie chcę, żeby telefon się zacinał - potrzebuję dużo RAMu - tutaj prowadzi P8, ale czy 2 GB z P9 LITE nie wystarczy?

Daje radę, ale jak włączysz więcej aplikacji to będzie się trochę dusił.

Link to post
Share on other sites
Co do p9 lite to odradze szczerze bo ja mam p 8 lite i oprócz tego że p 9 lite ma ekran full HD i czytnik linii to jest dużo gorzej jakościowo zrobiony nuż p 8 lite. W mojej ocenie jak weźmiesz te 2 telefony to p 9 lite w dotyku jest tak tani chiński złom

Chyba jesteś chory. Aluminiowa ramka i znacznie lepszej jakości plastik na tyle. Jest też znacznie lepiej spasowany

Link to post
Share on other sites

Co do p9 lite to odradze szczerze bo ja mam p 8 lite i oprócz tego że p 9 lite ma ekran full HD i czytnik linii to jest dużo gorzej jakościowo zrobiony nuż p 8 lite. W mojej ocenie jak weźmiesz te 2 telefony to p 9 lite w dotyku jest tak tani chiński złom

Ma też znacznie lepszą baterię.

Miałeś ten telefon?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Ma też znacznie lepszą baterię.Miałeś ten telefon?
Ma go siostra żony. Ponadto napisałem w MOJEJ OCENIE
Nie wiem co on bierze ale powinien zmienić dilera.P9 lite jest jeszcze znacznie wydajniejszy i ma jeszcze lepsze aparaty
Za inwektywy podziękuję. To jest forum więc można wypowiedzieć swoje zdanie. Myślałem że bez narażenia się na podejrzenia o kontakty z dilerami :huh: :o Pokój.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...