Skocz do zawartości

Opinie o Samsungu Galaxy S6


Recommended Posts

Siemka. Warto według Was wyposażyć się w S6? Przede wszystkim chcę nadmienić, że bym z niego zapewne sporo korzystał, bo jestem człowiekiem "społecznościowym", gdzie fejsbuki, insta, snapy itd. jest na porządku dziennym. Przesiadam się z LG G2 Mini. Mój budżet to coś około 1700 zł. Myślicie, że warto? Macie ten telefon, polecacie? Co możecie więcej o nim polecić? Będzie to zakup na około dwa lata, tak myślę. Chciałbym też, byście podesłali mi jakieś sensowne oferty na sklepach internetowych bądź sieciach Play związane z tym telefonem.

 

PS. Opłaca się kupować +edge, czy to nie duża różnica? W cenie robi to różnicę o około 600 zł.

Link to post
Share on other sites

Wersja Edge praktycznie nic nie daje, oprócz ładnego wyglądu i kilku funkcji z tym związanych. Nie każdemu dobrze leży w dłoni. 

 

Do takich zastosowań wystarczyłby nawet telefon za ponad 1000 zł.

 

Wypełnij wzór 

  • mój budżet :
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka :
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :
  • preferowany system mobilny :
  • do czego będę używać urządzenia :
  • moje najważniejsze wymagania :
Link to post
Share on other sites

  • mój budżet gdzieś do 1600 zł

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu obojętnie, byle bezpiecznie i z gwarancją itp

nówka czy używka : nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : duży

preferowany system mobilny : android

do czego będę używać urządzenia : j/w

moje najważniejsze wymagania : dobry aparat, wspaniały wyświetlacz, duża prędkość działania, fajne opcje, bajery, odtwarzacz muzyki i wiele innych przydatnych funkcji. sprawne korzystanie ze snapchata

Link to post
Share on other sites

S6 ma bardzo słaba baterie, nawet aktualizacje nic nie dają...

Masz do wyboru Sony Z3/Z5, LG G4, HTC M9, Huawei P9, Moto Style, Honor 7.

Aparat- G4-P9-MXS-Z5-Z3-H7-M9

Bateria- Z3-Z5-Style/P9/H7-M9

Ekran- P9-G4-M9/H7-Z5/XS/Z3

Jakość wykonania- M9/Z3/Z5/P9/H7/XS/G4 według preferencji. Ja mam Z3 i szkło jest znakomite.

Dźwięk(zew i wewn)- M9-Z3/Z5-G4/P9-H7/XS

Szybkość- wszystkie będą bardzo szybkie.

Link to post
Share on other sites

Autor zastanawia się nad S6 a Ty mu już dziadka Z3 podajesz, M9 która sie grzeje że dramat i spada wydajność, z5 która robi rozmazane zdjęcia

I na bank z5 czy z3 nie ma lepszego aparatu od honora 7. Gdyby z5 nie robiło rozmazanych zdjęć to jeszcze no ale...

Pod względem wykonania na 1 miejscu htc i p9 z skierowaniem na p9. Świetne aluminium, zaoblone krawędzie a do tego fajne szlify i szkło 2.5d. Rewelacja i jeszcze rozszerzona gwarancja.

Link to post
Share on other sites

Może Galaxy Note 4? Mimo premiery w 2014 roku, Galaxy Note 4 to nadal smartfon godny uwagi. Duży (5,7"), wielozadaniowy ekran pracujący z rozdzielczością 2560 x 1440 z funkcją wyświetlacza adaptacyjnego - zawsze głęboki i wyraźny obraz (nawet w bardzo słoneczne dni). Aparat 16 Mpix z optyczną stabilizacją i wartością światła na poziomie 1,9 pozwalają robić naprawdę dobre zdjęcia. Smartfon jest też wydajny - posiada procesor 2.7GHz i 3 GB RAM'u. Obudowa wykonana z wysokiej jakości metalu oraz szkła Gorilla Glass 4. Telefon przetrwa upadek na ziemię nawet ze znacznej wysokości. Bateria o pojemności 3220 mAh gwarantuje długie i swobodne korzystanie z urządzenia.

-----------------------------------
Ambasador marki Samsung.

Link to post
Share on other sites

OCZYWIŚCIE że warto na S6 się przerzucić.

 

Bateria w S6 od czasu Androida 6.0 jest DUŻO! lepsza:

http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/lg-g2-mini/gsmarena_100.jpg

http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-s6/battery-test-s6-2.jpghttp://cdn.gsmarena.com/imgroot/reviews/16/huawei-p9/battery/-728/gsmarena_001.jpghttp://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-note-4/gsmarena_002.jpg

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Siostra i rodzice posiadają s6/s7 i mogę potwierdzić że przy normalnym użytkowaniu potrafi wytrzymać 2 dni, a przy 4-5h słuchania muzyki  i ciągłym włączonym transferze danych wytrzyma   dłużej niż moja g4, przy czym jest bardzo poręczny. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...