Skocz do zawartości

Gry z dobrą fabułą - dowolny gatunek


Recommended Posts

Jak w temacie, szukam jakiś gier z dobrą fabułą, które zadziwiają, wprawiają w konsternację, zapierają dech w piersiach etc., etc.

 

Gatunek dowolny, długość dowolna, grafika mnie wuj obchodzi, doceniam dobry soundtrack.

 

Pomóżcie forumowiczowi w "graczowym" kryzysie. :(

 

EDIT: Dodałem słowo "graczowym", ponieważ niektórzy szukają w bliźnich smutnych, samotnych i niespełnionych osób siedzących 24/7 w piwnicy.

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

@up

 

Śmieszne. Bardzo. Tak w ch*j. Szczęśliwie dziewczynę mam od prawie dwóch lat, ale zagrać w coś od czasu do czasu nie zaszkodzi. Dlatego pytam, czy masz coś ciekawszego do powiedzenia niż wciskanie innym swoich marzeń, czy mogę Cię zwyczajnie wykluczyć z osób posiadających chociaż trochę oleju w głowie?

 

/ a Ty trzymaj nerwy na wodzy / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Polecam Alan Wake ale pierwszą część bo drugą możesz się trochę rozczarować.Fajną i ciekawą fabułę dla mnie miała też penumbra mimo tego,że to horror,z nowszych Soma nawet jest niezła.Słyszałem,że mass effect jest niby niezły,choć nigdy nie grałem na Twoim miejscu sprawdziłbym te serię.Od siebie mogę polecić jeszcze Dragon Age i polskiego Wiedźmina a no i prawie bym zapomniał Seria Legacy of Kain.

Edytowane przez Stawskiszef
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@RastaFaraji


Grałem w M2033, LL chętnie obczaję. Wieśka 1 mam od dawna na liście i zawsze zapominam się za niego zabrać.

 

@Stawskiszef

Mass Effecty i DA:O mam skończone, ale chętnie sobie jeszcze raz trylogię ME skończę. W Legacy of Kain... Boże, nigdy nie grałem! Trzeba nadrobić. A za horrory się zabiorę jak dokupię porządne słuchawki.

 

Dzięki Wam za propozycje, pięknie dziękuję. :)

 

I czekam na więcej!

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

@up

 

Grałem w TWau/TWD S1, ale pozostałych nie ruszałem, na pewno nadrobię. Akurat spolszczeń nie potrzebuję, znam angielski wystarczająco dobrze, aby cieszyć się grami/filmami w oryginalnym języku.

 

Batmana dziwnym trafem też nigdy nie ograłem, pewnie przez zapominalstwo. Teraz tak się nie stanie.

Link to post
Share on other sites

Z mojej strony mogę polecić serię przygodówek: Syberia 1 i 2. Pod koniec roku planowana jest premiera „trójki".

Myślę, że warto do tego czasu zapoznać się z tymi produkcjami ;)

Z tego co pamiętam „Fahrenheit" też była interesująca.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Heavy Rain jakbyś miał okazję, żeby pożyczyć ps4

Jak będę miał okazję to zagram, dzięki.

 

 

 

Z mojej strony mogę polecić serię przygodówek: Syberia 1 i 2.

Jedynkę skończyłem, dwójki (przez zapominalstwo, znowu) nie ruszyłem. Oj, czas to nadrobić...

Link to post
Share on other sites

walking dead ,life is strange, mafia 1-2, Alan Wake,wiesiek 1,2 i 3, max payne 1-2, Bioshock infinite, Seria Dead Space, Gothic 1-2-3, LA Noire, crysis 3, stalker cień czarnobyla,  Tomb Raider, Syberia, CoD 1-2, half life 1-2, Mad Max, seria fable. Chyba najlepsze tytuły jeżeli chodzi o fabułę, oczywiście dla mnie :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

walking dead ,life is strange, mafia 1-2, Alan Wake,wiesiek 1,2 i 3, max payne 1-2, Bioshock infinite, Seria Dead Space, Gothic 1-2-3, LA Noire, crysis 3, stalker cień czarnobyla,  Tomb Raider, Syberia, CoD 1-2, half life 1-2, Mad Max, seria fable. Chyba najlepsze tytuły jeżeli chodzi o fabułę, oczywiście dla mnie :)

Ograłem: TWD, Wieśka 2/3, Maxa Payne'a 1-3, Dead Space 1 (2 i 3 mnie już strasznie nużyła), Gothica 1-3, Stalkera, Tomb Raidera, Crysisa 1-3, Syberię, CoD 1-4 + MW3, HL1-2, Mad Maxa (dobrą fabułą akurat to on nie grzeszył, ale gameplay... ;) ).

 

A reszta idzie na listę, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Grałeś może w Pillars of Ethernity? Jeżeli grałeś w Baldura lub podobne, to "pokochasz" tę grę.

Za Pillarsy się jeszcze nie zabierałem, a fakt, Baldura z całego serca pokochałem. Idzie na listę w takim razie, dzięki.

Link to post
Share on other sites

Ja się dorzucę z głosem byś zagrał w Life is Strange. Tytuł porusza tematy, które rzadko widzi się w grach (np. szykanowanie w szkole, motyw przyjaźni między dwoma bohaterkami, itd.).  Dla mnie dodatkowym plusem jest też motyw z manipulacją czasu. 

Edytowane przez Clark K.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja się dorzucę z głosem byś zagrał w Life is Strange. Tytuł porusza tematy, które rzadko widzi się w grach (np. szykanowanie w szkole, motyw przyjaźni między dwoma bohaterkami, itd.).  Dla mnie dodatkowym plusem jest też motyw z manipulacją czasu. 

LiS się gdzieś tam przewinęło, ale miło wiedzieć, że się podobało. Jest już na liście obowiązkowych do zaliczenia, dzięki.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...