Skocz do zawartości

Recommended Posts

pozwolę sobie dać propozycję chińczyka Cubot X-17, jeszcze takiego nie mam ale czytałem dużo recenzji i testy, mają też serwis w polsce co wg mnie jest dużym plusem, chcę sobie takiego kupić swego czasu widziałem go w katalogu sferisa ale już go nie ma, więc muszę poczekać bo w aliexpress nie dają gwarancji.

 

Odnośnie tego P8 lite to nie powiem bo bardzo dobre wykonanie tego telefonu,  ale bardziej przemawia do mnie zwykły P8 i Honor 7 ale to inna kategoria cenowa już. Czyli takie oferty z przedłużenia to na olx szukacie, bo ktoś mi właśnie mówił żeby wziąć telefon z przedłużenia a mi się to zawsze z abonamentem kojarzyło a to chodzi żeby od kogoś wziąć.. dobrze wiedzieć. Chyba nawet jutjub pisał o tym przedłużeniu..

Link to post
Share on other sites

W jakiej sieci ewentualnie masz abonament, czy jeszcze nie zdecydowałeś o sieci. Jeżeli nowy to jest wart swojej ceny sklepowej.

w Play, ale rozważam zmianę operatora.

 

Szukaj na olx/allegro z przedłużenia umowy. 

Często są po 400/450, ale szybko znikają 

serio tak tanio? gdyby udało mi się takiego wyrwać byłbym w siódmym niebie

pozwolę sobie dać propozycję chińczyka Cubot X-17, jeszcze takiego nie mam ale czytałem dużo recenzji i testy, mają też serwis w polsce co wg mnie jest dużym plusem, chcę sobie takiego kupić swego czasu widziałem go w katalogu sferisa ale już go nie ma, więc muszę poczekać bo w aliexpress nie dają gwarancji.

 

Odnośnie tego P8 lite to nie powiem bo bardzo dobre wykonanie tego telefonu,  ale bardziej przemawia do mnie zwykły P8 i Honor 7 ale to inna kategoria cenowa już. Czyli takie oferty z przedłużenia to na olx szukacie, bo ktoś mi właśnie mówił żeby wziąć telefon z przedłużenia a mi się to zawsze z abonamentem kojarzyło a to chodzi żeby od kogoś wziąć.. dobrze wiedzieć. Chyba nawet jutjub pisał o tym przedłużeniu..

Fajnie wygląda i świetna cena, tylko ten problem z dostępnością trochę mnie zniechęca, nie ukrywam że zależy mi na czasie bo mój obecny telefon odmówił posłuszeństwa i używam obecnie zastępczego :/

Link to post
Share on other sites

Czasem trzeba dobrze wertować ogłoszenia i w miarę na bieżąco. Dziś przyjechał do mnie 3 miesięczny LG G3 d855 (z przedłużenia umowy w Orange) w idealnym stanie na gwarancji do 14 marca 2018r . Bez najmniejszej skazy (noszony od nowości w różowym silikonowym etui + szkło hartowane) z gratisem w postaci ładowarki indukcyjnej. Całość kupiłem 5 minut po wystawieniu ogłoszenia od Pani za 640 zł.

 

Da się ? da się :) trzeba tylko na bieżąco przeglądać ogłoszenia

Edytowane przez Su2nny
Link to post
Share on other sites

chińczyki odpadają ze względu na problem z gwarancją, mam wieczny problem z psującymi się telefonami, nie chcę ryzykować.

 

a co myślicie o telefonie w abonamencie? w tej chwili płacę 90 zł, jeśli podniósłbym go do 100 zł to pewnie dałoby się już dostać coś wyższej klasy za nieduże pieniądze. ma to sens?

Link to post
Share on other sites

Prosta kalkulacja bierzesz abo za 100 zł/msc i telefon wart ok. 1000 zł za 100-200 zł i wychodzi ci, że musisz dopłacić prawie 800zł przez dwa lata. W NJU lub Virgin masz za 29,99 za darmo do wszystkich i 2 czy 5gb netu na start (w NJU co roku więcej). 

 

Abonament+tel = 2500zł

NJU/VIRGIN + tel = 1720zł i możesz zrezygnować w każdym momencie bez dodatkowych kosztów.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak i to bezpłatnie bez żadnych konsekwencji, chyba że masz ważny abonament z obecną siecią to lepiej zaczekać aż przejdzie na czas nieokreślony. Ja numer przenosiłem z orange do play z 5 lat temu, a teraz nosze się z zamiarem przejścia do NJU. Kolega przeszedł z 2 lata temu, niedawno przeniósł numer żony i płacą 49,90 zł łącznie za 2 numery i ma chyba 15GB(dzielone na 2 numery) netu do tego za bycie w sieci od 2 lat. 39zł numer podstawowy + 9 zł za drugi numer - nie wiem czy to jeszcze jest ale warte zainteresowania.

Edytowane przez bmi86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...