Skocz do zawartości

Telefon w okolicach 500 zł


Recommended Posts

Witam. Mam do Was pytanie. Chcę kupić telefon za ok. 500 zł. Nie jestem za bardzo obeznany w telefonach więc pytam o radę tutaj. Do tej pory miałem sony XPERIA X8. Powiem może moje preferencje co do telefonu na podstawie tego, co mi nie pasowało w XPERIA X8. Na pewno to, że internet był wolny. Nie wszystkie strony były obsługiwane. Przede wszystkim nie można było odtwarzać filmów, plików tekstowych, plików pptx (chodzi tu o prezentacje w power point) i internet był ogólnie bardzo bardzo ubogi. Wszyscy teraz z tego co widzę maja Internet w telefonie niemal identyczny i z tyloma funkcjami co w komputerze, podobny chciałbym mieć w nowym telefonie. Chciałbym również, aby aparat robił ładne zdjęcia i miał trochę funkcji... Jednak nie musi być nie wiadomo jak wypasiony:D Wiem że ''ładne zdjęcia'' to dziwne stwierdzenie ale myślę że wiecie mniej więcej o co chodzi i coś doradzicie :D Chciałbym też aby jakość dźwięków była dobra, żeby po upadku od razu się nie rozwalił ( żeby szybka nie pękała tak od razu ) i żeby miał długo wytrzymującą baterię. Wiem, że nie można mieć wszystkiego, tym bardziej z 500 zł oraz wiem też to, że mój opi nie jest zbyt kreatywny. Ale może coś polecicie :D Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Lumia 640 albo 640XL z przedłużenia umowy, albo szukać motki jakiejś czy p8lite z przedłużenia umowy.

Od siebie polecił bym windows phone bo jest uniwersalny do prostych czynności, ale gry i niektóre aplikacje niedomagają. 

Link to post
Share on other sites

Lumia 640 albo 640XL z przedłużenia umowy, albo szukać motki jakiejś czy p8lite z przedłużenia umowy.

Od siebie polecił bym windows phone bo jest uniwersalny do prostych czynności, ale gry i niektóre aplikacje niedomagają. 

A mam pytanie. Osobiście polecasz LG SPIRIT czy LUMIA  640 ? Bo się zastanawiam głównie nad tymi dwoma.

Link to post
Share on other sites

Nisko budżetowe androidy nie są takie płynne, może poza motką i niektórymi chińczykami. Z tego co widzę ma podobne wnętrzności co lumia. Jeżeli zależy ci na jakichś średnio wymagających grach i dobrym wsparciu dla wszystkich możliwych apek brał bym androida. Z drugiej strony masz świetnie działający wp8 z podstawowymi apkami społecznościowymi i grami w trochę węższym zakresie. Sam nie gram na fonie i mogę polecić wp i lumie 640/XL za płynność ekran czas trzymania baterii jakość wykonania i aparat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...