Skocz do zawartości

Nowe części do komputera za 3200zł


Recommended Posts

Na początku lutego (prawdopodobnie 14) z kolegą kupujemy takie same nowe części. Oboje będziemy mieli po 3200zł. Piszę już teraz bo jeszcze musimy wysłać meile do firm żeby sprowadzili nam części i napisali na jaki rabat możemy liczyć :)

 

Procesor - Intel Core i5 760 - 700zł

Karta graficzna - GeForce Gtx460 SLI - jakieś 1400zł, jak będzie rabat to pewnie HAWK

Płyta główna - Asus P7P55D PRO - 450zł

Zasilacz - Chieftec CFT-750-14CS 750W - 360zł

RAM - A-DATA DDR3 2x2GB 1600MHz Gaming Series- 210 zł

 

To już jest:

Dysk twardy - mój WDC WD10EADS-00P8B0 1TB 32MB, kolegi WD 640 GB 64 MB i WD 500 GB 32 MB

Obudowa - moja Gladius 800, kolega obudowę zmienia ;p tylko nie wie na jaką

 

Miał być Phenom 1055T, ale z niego zrezygnowaliśmy. i5 wydaję się najlepszym rozwiązaniem, bo na i7 nie starczy kasy. Komputery używane do gier głównie, ale też do 3d maxa i photoshopa. Liczę na opinie co do tego zestawu, ewentualnie co zmienić, na co i dlaczego :)z góry dzięki za wszystkie posty!

Link to post
Share on other sites

Taaak prezent na walentynki ;p a tak serio to nawet nie skojarzyłem - dopiero mnie oświeciłeś ;p Nie wiedziałem o premierze nowych procesorów. Skoro się wszystko pozmienia to chyba tylko niepotrzebnie zakładałem temat. Założę pewnie nowy na początku lutego :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ja nawet bym radził poczekać do kwietnia na BULDOŻERY

A ja radzę poczekać do 2025 roku - wtedy wejdzie grafen i procki będą miały 1000 GHz.

Takie czekanie jest bez sensu. Obierając taką strategię nigdy nic nie kupisz bo ciągle będzie wychodzić coś jeszcze lepszego.

Jednak premiera SB jest juz za kilka dni a to nie jest dużo więc warto się wstrzymać :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...