Skocz do zawartości

Fotel Akracing Player


Recommended Posts

Witajcie

 

Rozglądam się za porządnym fotelem "dla graczy" i szukam czegoś co zapewni wysoką jakość oraz wygodę i duże możliwości regulacji a przy tym wszystkim fajny wygląd.

 

Czy fotel Akracing Player to dobrej jakości fotel i jest on wart swojej ceny czy może lepiej rozejrzeć się za czymś innym?

 

Dodam, że im taniej, tym lepiej a jeśli chodzi o budżet to cena tego Akracing to i tak trochę ponad to ile chciałbym przeznaczyć na siedzisko

Link to post
Share on other sites

Z tym, że w żadnych sklepach takie fotele gamingowe nie są dostępne nawet do kupienia a co dopiero do przetestowania

Po drugie wiem, że pozory czasami mylą ale większość tych foteli gamingowych wygląda na na prawdę porządny sprzęt

 

Szukam fotela, w którym będę mógł sobie wszystko wyregulować i ustawić pod siebie a nie takiego, który będzie to oferował na sztywno

Link to post
Share on other sites

 

 

Z tym, że w żadnych sklepach takie fotele gamingowe nie są dostępne nawet do kupienia a co dopiero do przetestowania


Szukaj w Agacie :)

 

Wystrzegaj sie wlasnie gejmingowego shitu.
 

Mam gamingowy shit i polecam w 110%. 
Przesiedziałem swoje na wynalazkach z IKEA i Jysku, na tym czuje się o wiele lepiej + wyglądowo dla mnie jest spoko.
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam to co pisze bialyboski - wszystko to co jest z dopiskiem "gaming" to chłam niewarty kasy. W pracy posiadam fotelik: https://www.ergoexpert.pl/pl/p7275-fotel_ergo_enjoy_r_hrma.html?gclid=Cj0KEQjws_m6BRCv37WbtNmJs-IBEiQAWKKt0Jp--ItsjxTOpSrn6uqV50Uy-gdC8lJVJhCKY-cAtdEaAiaU8P8HAQ i nie wyobrażam sobie niczego bardziej wygodnego. W domu mam coś bardzo podobnego (niestety teraz nie pamiętam firmy) - i fotelik ten kosztował z tego co pamiętam niecałe 600 zł (jakieś 5 lat temu, zakupiony w "zwykłym", niesieciowym sklepie meblowym). 

 

Wystrzegaj się wszystkiego co jest pokryte pseudo-skórą - natomiast siatka poliestrowa to piękna sprawa, mega wygodna, dopasowuje się do doopska + idealna w upały :)

Edytowane przez wasptak
Link to post
Share on other sites

 

 

natomiast siatka poliestrowa to piękna sprawa


Ja za to podziękuję za siatke. Tona kurzu w niej i hektolitry wsiąkniętego potu - swoje się dowiedziałem na ten temat przy okazji kupnie foteli do samochodu. Polecam pod słońce "wytrzepać" ręką takie siedzisko z siatki - aż miło popatrzeć ;)

Nie twierdzę, że ergonomiczne fotele są złe, bo są dobre.  

 

Wystrzegaj się wszystkiego co jest pokryte pseudo-skórą


Jak wspominałem, posiadam ten "shit" i o dziwo bardzo dobrze się sprawuje. Kupowałem go z myślą o przetestowaniu, wiedząc, że sporo ludzi narzeka. Jak się okazało, został zemną do teraz i za niedługo pyknie rok z nim. 
Dla mnie świetna sprawa, podobają mi się te fotele, a wygląd dla mnie też ma znaczenie.
Link to post
Share on other sites

No cóż powiem Ci tak: kurzu nie stwierdziłem - może dlatego że raz w tygodniu biorę szmatkę z pronto i jadę tym biurko, obudowę kompa i moniek ( 2 min "roboty" a syfu brak, pedantem bynajmniej nie jestem ale nie lubię jak mi się biurko pod rękami klei etc.) - także to jest zależne tylko i wyłącznie od Ciebie. 

 

Fotele z siatką są niesamowicie wygodne, a przy tym estetyczne. Wygląd to kwestia gustu ale mnie cały ten gamingowy chłam po prostu odstrasza kolorystyką i wykonaniem, takie pitu pitu to mogę kupić swojemu 7-mio letniemu synowi, ale moje "sanktuarium" gamingowe (sic! :) wygląda po prostu nowocześnie / estetycznie, a nie szczeniacko odpustowo. Ale kto co lubi :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
No cóż powiem Ci tak: kurzu nie stwierdziłem - może dlatego że raz w tygodniu biorę szmatkę z pronto i jadę tym biurko, obudowę kompa i moniek ( 2 min "roboty" a syfu brak, pedantem bynajmniej nie jestem ale nie lubię jak mi się biurko pod rękami klei etc.) - także to jest zależne tylko i wyłącznie od Ciebie.   

 

Ty serio myślisz, że fotel jest w 100% czysty, bez grama kurzu etc? Ja wiem, że pseudo-skóra mniej wsiąknie potu od takiej siatki - mi to starczy. W ciepłe dni nie mam najmniejszego problemu siedzieć na DXRacer.

 

 

Fotele z siatką są niesamowicie wygodne,

 

Mój też :)

 

 

a przy tym estetyczne

 

Kwestia gustu.

 

 

i wykonaniem

 

A miałeś, że tak mówisz? Ja miałem wiele foteli i jakość wykonania, jest ostatnią rzeczą jaką mógłbym odmówić mojemu (w profilu go zobaczysz).

 

 

 

a nie szczeniacko odpustowo.

 

 

Rozumiem twierdzisz, że moje tak wygląda? Przy czym stara fota - brakuje drugiego monitora i mikrofonu.

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak, miałem i to niejeden wyobraź sobie. Jako że liczę sobie 32 wiosenek także kilka foteli w życiu już miałem. 

 

Ale kolego nie ma się co kłócić i dyskutować o gustach - z całym szacunkiem ale Twój zestaw wygląda dla mnie szczeniacko - po prostu nie lubię jak mi wszystko świeci kolorowo a fotel wygląda jakbym go wyrwał ze sportowego auta - to nie jest mój styl. 

 

Mój fotel wygląda niemal identycznie jak ten z linku którego wkleiłem wcześniej - różni się jedynie nieznacznie zagłówkiem (no i już znacznie ceną :) ). A żeby dać Ci wyobrażenie co do mojego gustu to na moim biurku stoi monitor LG 29UB55, klawa Steelseries 6GV2 + myszka Rival, cała buda jest schowana pod biurko, a głośniczki zestawu Logitecha z906 umieściłem w pokoju tak że praktycznie ich nie widać :) Także powtórzę się - kto co lubi. 

Link to post
Share on other sites

Hmmm dlatego tez, napisałem, żeby autor przeszedł się po sklepach i wlasnym doopolcem sprawdził co mu odpowiada. Jest tez kwestia gabarytow. Ja przy 180cm/100kg w kubełkach się nie mieszczę. Mam duże uda. Kolejna sprawa to, że przez te pseudo gejmerskie fotele, wisiałem koledze trochę sianka. Siadając złamałem krzyżaka...

Wszystko jest kwestia gustu, ale w cenie tych srejserów można kupic ergonomiczny fotel o duzo lepszej jakosci. Nie placimy przy tym za logo. To samo jest z biurkiem DX. Wali tandeta na odleglosc... A w jego cenie mozna miec pozadne drzewniane.

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

Kwestii wyglądu fotela nie ma co dyskutować, każdemu podoba się co innego

 

Ja chciałem się tylko dowiedzieć czy warto kupić "gamingowy" fotel pokroju Akracing Player w cenie 1000zł, czy takie produkty rzeczywiście oferują tak wysoką jakość jak mają cenę czy po prostu zwykłe naciąganie kasy i dostanę produkt o takich samych możliwościach ale z innym wyglądem za sporo niższą cenę?

 

Generalnie mi wygląd (kształt) bardzo się podoba, ale niektóre są trochę przebajerowane kolorystycznie. Wspomniany Akracing Player można powiedzieć lekko przekracza granicę eleganckiego fotela ale akurat w tym wypadku nie jest to też jakoś bardzo przesadzone i ze zdjęć i filmów mimo wszystko mi się podoba

 

Dodam, że Akracing Player kosztowałby mnie 1060zł a nie tam prawie 1200

Link to post
Share on other sites

 

 

zwykłe naciąganie kasy

tak

 

 

 

dostanę produkt o takich samych możliwościach ale z innym wyglądem za sporo niższą cenę?

dostaniesz

 

 

 

ze zdjęć i filmów mimo wszystko mi się podoba

Na fotelu się siedzi, a nie się patrzy na niego. Ma być wygodny i niemęczący dla pleców i doopy

 

 

 

1060zł

w tej cenie znajdziesz naprawdę dużo lepsze i wygodniejsze fotele (ale nie tak "śliczne")

Link to post
Share on other sites

W takim razie podaj mi jakieś propozycję, bo samo "dostaniesz lepsze fotele" to dla mnie za mało

 

Na komputer teoretycznie też się nie patrzy i tylko się z niego po prostu korzysta a zobacz jak rozwinęły się kwestie wizualne w tym przypadku

 

Ale czekam też na opinię innych osób w sprawie mojego poprzedniego postu

Edytowane przez Ultimate99
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dobra, bardziej łopatologicznie:

materac się dotyka, kładzie na niego itp.

narożnik/sofę - j/w

fotele wypoczynkowe - j/w

 

Co z tego, że napisze Ci, że ten fotel jest świetny, wygodny i w ogóle dla MNIE bomba? Ty zamówisz ten sam i się wnerwisz, że dla Ciebie jest w ogóle niewygodny, pije Cię w uda, doopsko, po godzinie siedzenia jesteś zwinięty w precelek i w ogóle...

Możemy tu podyskutować, czy coś jest ładne (choć to bardzo subiektywne), solidnie wykonane, drogie, tanie, warte zakupu. Wygoda jest sprawą BARDZO subiektywną i sam musisz posiedzieć na czymś żeby to stwierdzić. Będziesz na tym spędzał ileś tam godzin dziennie/tygodniowo, dlatego warto pochodzić po meblowych i posiedzieć, posprawdzać...

 

Z mojej strony koniec. Sam podejmiesz decyzję...

Link to post
Share on other sites
Ale czekam też na opinię innych osób w sprawie mojego poprzedniego postu

 

Jeśli odpowiadają Ci fotele gamingowe, to zwróć uwagę na DXSeat - mają wyższą jakość wykonania niż AKRacing i DXRacer, lepsze mechanizmy, większe możliwości regulacji samych podłokietników, metalowe prowadnice, a nie plastikowe. Mają także większe i lepszej jakości kółka. Podstawowy model kosztuje 1099 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...