Skocz do zawartości

Recommended Posts

Thrustmaster T150 lub TMX z tym że tmx ładniejszy , pierwsza jest kompatybilna z ps3/4 i pc druga z pc i xbox one, obie mają ffb oparty na miksie pasków i zębatek. Ceny za obie wahają się od 750 do 850 . Logitechy sobie daruj bo to technologia z poprzedniego stulecia i ffb nie dorasta do pięt thrustmasterom.

Link to post
Share on other sites

Thrustmaster T150 lub TMX z tym że tmx ładniejszy , pierwsza jest kompatybilna z ps3/4 i pc druga z pc i xbox one, obie mają ffb oparty na miksie pasków i zębatek. Ceny za obie wahają się od 750 do 850 . Logitechy sobie daruj bo to technologia z poprzedniego stulecia i ffb nie dorasta do pięt thrustmasterom.

Biorąc kieratę pod PC raczej bym się nie kierował czy coś jest nowoczesne czy nie, tylko czy jest kompatybilna z grami, w które chcemy zagrać... To jest największy problem na PC.

Link to post
Share on other sites

Thrustmaster T300RS bez sprzęgła (1280,-) + shifter (570,-) - razem 1850,- zł

Logitech G29 (1340,-) + shifter (260,-) - razem 1600,- zł

ceny z moreli

 

używane (alledrogo)

Logitech G25 nie znalazłem, więc G27 (ze sprzęgłem i dźwignią zmiany biegów) - ok 1100,- (powystawowe)

Link to post
Share on other sites

Miałem fanateca Porsche Gt2 świetna kierownica Ale jednak thrustmaster na lepszy ffb więc zmieniłem na TX , no i mam xbox one to też zaważyło na wymianie. Miałem też g27 i szczerze nie polecam po miesiącu sprzedałem, dla mnie g27 to badziewie. Z kierownicami T150 czy TMX nie słyszałem żeby miały z jakąś gra problem odnośnie kompatybilnosci , chociaż mogą mieć z grami sprzed 10 lat wstecz

Link to post
Share on other sites

To tylko obręcz do bazy fanateca która to kosztuje około 5 tysięcy ;)

Ale jak znajdziesz fanateca Gt2, albo forza w przyzwoitych pieniądzach czyli około +- 1000 to warto się zastanowić. Ja polecam przejrzeć forum simracing.pl ja tam sprzedałem swojego fanateca, a i co trochę ktoś jakaś kierownicę sprzedaje. Teraz jeden typek chce sprzedać T150, z dobrymi pedałami bo t3pa pro i shifter DIY sekwencja za 1000. Dobra cena bo same pedały warte ze 400 .

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6267560634

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...