Skocz do zawartości

Przesiadka z S4 I9506... jaki telefon wybrać?


Recommended Posts

Witam,

Od Półtora roku jestem użytkownikiem Samsunga Galaxy S4 I9506 (LTE+ ze Snapem 800), zacząłem rozważać wymianę na coś nowszego. Tym razem nie chcę już brać telefonu w abonamencie (umowę przedłużę, ale bez telefonu, zbyt mały wybór).

 

  • mój budżet : 1500 PLN (+/-, jeżeli znacie smartfon, który spełnia moje wymagania, ale przekracza budżet proszę o tym wspomnieć)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Sprawdzone sklepy (Sferisy itp, wolę dołożyć 100 zł niż za rok obudzić się bez opcji reklamacji...)
  • nówka czy używka : jedynie nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5-5,5
  • preferowany system mobilny :  android
  • do czego będę używać urządzenia : dzwonienie, zdjęcia, muzyka, internet...
  • moje najważniejsze wymagania : zależy mi na świetnym aparacie i dobrym zasięgu (wiem, dziwne - mieszkam na wsi, daleko od miasta, zasięg to porażka, więc jeżeli potrafilibyście mi pomóc wybrać telefon, który radzi sobie na tym polu wyjątkowo dobrze byłbym wdzięczny). Długość pracy na baterii też jest dość istotna; i najważniejsze, chciałbym telefon, który rzeczywiście będzie sporo lepszy od mojego S4. Dokładanie ponad 1000 PLN po to, aby dostać tylko inną obudowę mija się z celem.

Tak jak pisałem wcześniej; jestem skłonny rozważyć droższe propozycje, ale tylko jeśli jest to warunek spełnienia moich wymogów.

 

Mam nadzieję, że trafi się tu ktoś kto przesiadał się niedawno z i9506 :)

 

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycję, zobaczymy czy ktoś zaproponuje coś innego :).

Domyślam się, że sprawa zasięgu w smartfonach wszędzie wygląda podobnie. Obiło mi się o uszy, że Motorole lepiej sobie z tym radziły, czy jest to prawdą? A jeżeli tak, to czy można to samo powiedzieć o telefonach z serii moto? Wiadomo, 9h dziennie spędzam w pracy, gdzie z zasięgiem nie ma problemu, ale resztę dnia jestem w zasadzie nieosiągalny. Czasami SMSy dochodzą do mnie po 12 godzinach, dlatego jest to dla mnie istotne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...