Skocz do zawartości

Komputer bez karty graficznej.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry, przeglądanie internetu itd
  • Maksymalna kwota : 2500 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W najbliższym czasie
  • Których części potrzebuję : Wszystko bez karty graficznej i monitora
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : FHD
  • Własna propozycja zestawu 

Witam.

 

W najbliższym czasie chciałby kupić komputer, bez monitora (posiadam Monitor FHD, za jakiś czas zostanie wymianiony na coś lepszego).

Biorę pod uwagę i5 6600 + dodatkowe chłodzenie, dysk MX200, reszta podzespołów bez znaczenia zależałoby mi na tym, żeby cały zestaw był cichy i skonfigurowany pod dołączenie do niego za jakiś czas GTX 970 lub 1070 w zależności od tego jak będą się kształtowały ceny w połowie/pod koniec wakacji.

 

Komputer będzie przeznaczony do gier i normalnego użytkowania, mail youtube itd.

 

Pytanie czy zintegrowana hd 530 'uciągnie' gry typu hearthstone?

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Witam,

Dzisiaj chciałbym zamówić wybrany miesiąc wcześniej zestaw. Mam pytanie czy zamawiając zestaw w esc.pl z darmową wysyłką i złożeniem na komputerze będzie założona plomba gwarancyjna?
W niedługim czasie ma zamiar dokupić kość ram, dysk twardy i kartę graficzną, co byłoby utrudnione przy plombie gwarancyjnej http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif

Link to post
Share on other sites

Wszystko OK wymień zasilacz na 

Corsair VS Series 550W 80PLUS 120mm FAN CP-9020097-EU 209zł morele.net

tańszy o 84zł od tego coolermastera i ta sama moc i te pieniądze dołóż do tego msi b150 pc mate 

MSI B150 PC MATE 385zł morele.net

Pełne ATX,do tego przyszłościowa ma 4 banki na ddr4 i jest fajna

Edytowane przez thestachu12
Link to post
Share on other sites

Na mocy +12V kwestia zasilacz się nie kończy. Zostaje kultura pracy, cała elektryka oraz gwarancja. Tutaj VS odpada w przedbiegach. Płyta główna Gigabyte GA-B150M-D3H również posiada 4 banki i nie wiem jaki jest sens dopłaty do MSI B150 Mate. Bo jest fajna ? Podoba Ci się ? Przyszłościowa pod jakim względem ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...