Skocz do zawartości

Obudowa i zasilacz :) Oraz pytanie o pewien kabelek :)


Recommended Posts

Witajcie... W tej chwili posiadam obudowę CoolerMaster Dominator 690... niestety trudno jest w niej poukładać kable jak trzeba... i ciężko jest je upchnąć sensownie za "tacką".. Zamierzam zmienić ją na CM692 Lite ponieważ ma 3 albo 4 wyprowadzenia (otwory) na kable... Planuje zrobić SLI MSI GTX470 TwinFrozr II... na konfiguracji pod z pod sygnaturki ;) I mam takie pytanie czy zasilacz Corsair TX850 wystarczy do takiego konfigu ? Oczywiście bierzemy pod uwagę OC CPU do 3,7-3,8GHz oraz OC obu GTXów gdzieś do poziomu 750-800MHz na GPU :) I moje ostatnie pytanko... planuję również kupić tego typu przejściówki... do zasilacza tego typu http://www.cooling.pl/phobya-przedluzacz-8pin-eps-30cm,produkt,552728.html i czy akurat ta przejściówka z linku będzie pasowała do zasilania CPU ? Ponieważ na płycie mam 2x4PIN.. a to jest przejściówka z 2x4PIN na 1x8PIN :) Bardzo proszę o odpowiedzi... i z góry dziękuję za poświęcony czas :) Pozdrawiam..

Link to post
Share on other sites

Jak to mam zaślepione ? Wpięte mam obydwa 2x4PIN od zasilania CPU :)

 

http://imagebox.pl/out.php/i66069_S2300001Medium.JPG

 

Czyli pytanie czy przejściówka z 2x4PIN na 8PIN podejdzie do zasilania CPU... czy lepiej kupić osobno 2x4PIN ?

 

A co do zasilacza... to hmm... obecnie jeszcze posiadam OCZ SxS 700W ale obawiam się że on nie dałby rady dwóm GTXom... ma strasznie niestabilne napięcia... to raz a jeden mi już padł... bo ten jest z gwarancji nowy... ;) Dlatego za około 420zł mogę mieć TX850W a za 549zł TX950W wydaje mi się że dopłacać 130zł za 100W więcej to się mija z celem... Gdyby za tyle był 950W ale HX na nowszej konstrukcji to można byłoby wtedy myśleć o dopłacie :) Ale myślę że TX850W będzie ok i z zapasem... przynajmniej nie będzie wył... :P Bo im bardziej ma się zasiłke na styk to im bardziej obciążona tym bardziej wyje wentylator co nie ? Dobrze mówię ? Więc skoro będę miał mocniejszy to będzie miał większy zapas i mogę przy tym zachować przyzwoitą cisze ? Bo na FanSwap'a się nie piszę... żal mi ryzykować 5 lat gwarancji :)

 

Aha i takie pytanko czy to SLI z GTXów po OC mniej więcej na 800MHz GPU będzie wydajniejsze od CF HD6850 ? I jak bardziej wydajne ? :)

 

Podkreślam że moja płyta oferuje 2x16 @ 2.0

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...