Skocz do zawartości

Drożejące gry...


Recommended Posts

Witam , zauważyliście że ceny nowych gier obecnie przekraczają ponad 150zł?! (oczywisćie chodzi mi o wersje pudełkowe ) . Jeszcze dwa lata temu za nowinke płaciło się maks 120zł a teraz zaczynają się stawki od 150zł z jakaś dobrą grę... jeszcze troche to będą w cenie tych z playstation i xbox'a ;/ 

 

Swoja drogą... Mirorr's edge catalyst jest grą wartą wydania takiej $$$ ? ma ktoś ? 

Link to post
Share on other sites

Niestety ceny będą rosły póki gry będą się sprzedawać, deweloperzy ciągle podblijają stawkę tu o parę zł, tam o parę złotych, 150 pln to tylko podstawowa wersja gry, do tego zaraz wychodzi season pass za 100 zł, a często jeszcze jakiś osobny dlc za 60 zł i za kompletną grę wychodzi ponad 300 zł. Sam dawno nie kupiłem gry w premierę bo po prostu czekam na kompletne wydania w cenie około 120-150 zł lub na jakieś konkretne obniżki 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drożeją bo a) obecne ~220 pln to stare 150pln (w momencie wydania Doom tyle kosztował) b) koszta stworzenia gry są coraz wyższe c) użytkownicy są i tak dymani przez wydawców, szczególnie w Polsce (tak samo jak z sprzętem np. 1080 FE 920$ w Polsce :D).

Link to post
Share on other sites

Nie ma co się napalać na gry ile było takich co kupiło w preorderze dużo drożej Fallout 4 i srogo się zawiodło, a po premierze to "dziadostwo" nadal nie spada z ceny. I to jest zabawne.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

No niestety wszystko drożeje. Sam wolę kupować gry w pudełkach bo nie jestem przekonany do kupowania jedynie kluczy i również mam wrażenie,ze kiedyś gry były o wiele tańsze niż teraz. Warto jest polować na promocje. Kiedyś były dobre w Empiku. OBecnie kupuje głównie w rtv Euro agd. Polecam sie wybrać bo mają ich obecnie dość sporo. 

Link to post
Share on other sites

GoG gdyby miał ofertę porównywalną do tej steamowej, mówię tutaj tylko o samych tytułach AAA bo indyki mnie nie interesują to już dawno bym tam przeszedł ale jeszcze przed nimi daleka droga ;) Jeśli chodzi o pudełka to obecnie tracą one coraz bardziej bo co mi z pudełka jeśli w środku mam tylko kartkę z kodem i info o epilepsji, czasami jak im się chce walną jakaś instrukcje na okładce a większość gry i tak trzeba pobrać z sieci. Dawniej pudełka to było coś, nawet te podstawowe, premierowe edycje były wypasione jak niektóre edycje kolekcjonerskie obecnie i kosztowały sporo mniej. Teraz dadzą jakieś niepotrzebne śmieci, naklejki, steelbooka i wołają 500zł. xD

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...