Skocz do zawartości

Który smartfon wybrać?


Recommended Posts

Za tyle to z nowych ja bym kupił Honora 7.

W tej cenie można też dostać używki G4 albo Galaxy S6 w idealnym stanie np miesięczne. Raczej celowałbym w te dwa choć Honor też jest bdb. Jak się trafi okazja to nawet w tej cenie można nówki dostać ale to trzeba polować czasem długo ale da się:)

Napisz jeszcze do czego będziesz używać najlepiej według wzoru

Link to post
Share on other sites

Za ok 1000zł masz Honor 5X który zbierał bardzo pochlebne opinie.  Ponad to 5X jak i P9 Lite to nowe konstrukcje więc maja wsparcie producenta, S5 Neo to nie wiem czy dostał w ogóle Androida 6.0 a na pewno nie dostanie nadchodzącego Androida N. Tak samo Zenfone 2. 

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

ja bym odrzucił całkowicie s5 neo, a i asusa również bym ominął, bo są lepsze sprzęty w tej kasie do kupienia.

 

jak poszperasz to znajdziesz nawet s6 w idealnym stanie lub nówkę z przedłużenia umowy i to moim zdaniem najlepszy wybór. ale jeśli brak slotu ci bardzo przeszkadza to wybierałbym pomiędzy g4 a troche nawet tańszym p8. 

Link to post
Share on other sites

Honor 5X miał problemy z wydajnością.

Niby jakie problemy z wydajnością? Chyba że mówisz o bzdetnych cyferkach z Antutu. procesor jest ze średniej pułki ale telefon nie kosztuje tysiecy złoty.

@iClient tutaj masz recenzje sam zdecyduj czy ci się podoba czy chcesz coś droższego:

lub po angielsku:

Link to post
Share on other sites

 

 

Niby jakie problemy z wydajnością?

Podobne jak ShotX. Zdarzały się spadki wydajności.

 

 

Chyba że mówisz o bzdetnych cyferkach z Antutu.

Chyba sobie żartujesz w tej chwili? Od kiedy benchmark decyduje o tym, czy telefon jest wydajny?

 

 

pułki

*półki 

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem na innym forum że procesor w honorze 5x się grzeje.Nie chciałbym po 5 minutach na facebooku niemóc trzymać telefonu z gorąca.Inne rzeczy są w porządku?

I czy pomiędzy honorem 4x >honorem 5x > a honorem 7 jest taka różnica?Czy opłaca się dopłacać?

 

Aktualnie posiadam lumie 535 i na wakacjach myślę ją zmienić.

Link to post
Share on other sites

@adek140

Nie zauważyłem, zeby ten telefon mi się grzał. Miałem LG G3 i grzał się o wiele bardziej niż Honor. Owszem, kiedy robię na nim dużo rzeczy na raz (słucham muzyki, fejs, Tapatalk etc) to sie rozgrzeje, ale jest to odczucie ciepła, a nie gorąca.

Jeżeli chodzi o wydajność to telefon wystarcza do codziennego użytkowania. Zdarzy mu się zwolnić, ale nie jest to uciążliwe. Według mnie w swojej cenie daje rade. Bateria trzyma naprawdę dobrze, nie muszę sięgać non stop po powerbank jak w przypadku G3.

 

Tapnięte Honorem 5X

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...