Skocz do zawartości

Gigabyte X8000 problem ze sterownikami...


Recommended Posts

Cześć.Nie dawno kupilem myszke Gigabyte X8000.Do myszki jest dolaczona plyta ze sterownikami do robienia makr.Gdy chce go zainstalowac wystepuje blad, ktore informuje, ze nie mam zainstalowanego Adobe Flasha.Oczywiscie mam, a nawet instalowalem go 2 razy i za kazdym razem ponownie uruchamialem komputer.Nic to jednak nie dalo i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic.Mozecie wiecie o co chodzi?.Dziekuje za odpowiedz.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

powinny być sterowniki na stronie do pobrania odpowiednie dla Twojego windowsa

życzę powodzenia z konfiguracją

 

przy okazji polecam sprawdzić interpolacje, akceleracje i częstotliwość próbkowania myszy, o mierzeniu rozdzielczości już nawet nie wspominam

 

miałam dostać tę mysz do testów - ale po trzecim egzemplarzu podziękowałam

wszystkie zdjęte ze sklepowej półki i wszystkie miały wady

 

mysz porażka, a4tech sprzedaje mniejszy bubel...

 

PS. na suuper jakość makr nie licz - są spore opóźnienia i na myszach i na klawach od GB... jeszcze nie poprawili oprogramowania z tego co mi wiadomo...

Link to post
Share on other sites

Nie zgodze sie z Toba.Myszka jest poprostu super.Nie ma zadnych opoznien.W CoD Black Ops ja juz strzelam kiedy rywal zaczyna wystrzeliwac pociski i odrazu lezy.Sam bylem zaskoczony z jaka predkoscia to robie.Genialny wyglad i ksztalt, ktory dopasowuje sie kazdej reki.

Link to post
Share on other sites

Yamaha - to że Ty nie zauważasz problemów nie znaczy że ich nie ma :o

opóźnienia sprawdza się nie w grach tylko w programach do testowania :)

 

to tania mysz - jeśli Ci pasuje - super

mnie zaskoczyła mnogość wad, które praktycznie uniemożliwiają mi przeprowadzenie obiektywnej oceny...

 

nie każdemu jednak będzie to przeszkadzać - jak widzisz, dla Ciebie mysz jest rewelacyjna

ja osobiście zdecydowanie wole np. SteelSeries Xai, zwłaszcza że pracuje również przy obróbce grafiki i wymagam bardzo wysokiej precyzji działania :)

 

co do tych sterowników - pobierz ze strony i daj znać czy się zainstalowały, jak nie, to podpowiem Ci jak można ten problem rozwiązać jeszcze w inny sposób :)

Link to post
Share on other sites

Diana Socha.

Powiedz mi jakie wady trafiły się tej myszce. Tylko nie mów, że wiele, ale wymień je. Bardzo mnie to zastanawia :o

 

"dla Ciebie mysz jest rewelacyjna

ja osobiście zdecydowanie wole np. SteelSeries Xai, zwłaszcza że pracuje również przy obróbce grafiki i wymagam bardzo wysokiej precyzji działania ;)"

 

Przecież obie te myszki mają ten sam sensor, czyli precyzji ani jednej z nich nie powinno brakować :)

Link to post
Share on other sites

Znalazłeś sposób na te stery?

Wcześniej zainstalowały mi się bez problemów. A dzisiaj przesiadłem się na 64bit win7 i wyskakuje właśnie błąd z flashem.

 

edit.

Problem rozwiązany częściowo.

Pobierz ze strony Gigabyta stery w wersji 1.01. Będzie w paczce folder no flash. Wszystko działa :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...