Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oficialnie w polsce nie ma żadnego dystrybutora, a co za tym idzie serwisu. To co jest dostępne, jest sprowadzane przez prywatne firmy i przez nie respektowana jest gwarancja. Jeżeli naprawa jest skomplikowana to albo wymieniają na nowy( stary odsyłają do chin), albo nie uznają gwarancji podając jakiś błachy powód.

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Możesz zamówić z iBuyGou, tam za 5% wartości masz ubezpieczenie od cła i VAT'u. Serwis realizowany w Xiaomi MiCenter, we Wrocławiu. Tak samo XiaomiForSale.

jest jeszcze technos, dostajesz normalną fakturę vat 23%, serwis własny mają w Krakowie

Link to post
Share on other sites

"Serwis MiCenter zajmuje się naprawą pogwarancyjną urządzeń Xiaomi, a także realizuje gwarancję dla sklepu ibuygou.com. W celu wysłania zgłoszenia reklamacji prosimy skontaktować się najpierw ze sklepem ibuygou.com."
cytat ze strony MIUIPolska. Możesz jeszcze wziąć z ali od goldwaya, ale wtedy jest ryzyko VAT i nie ma gwarancji. Coś za coś.

Link to post
Share on other sites

IBG ma ceny z kosmosu, ale jest polecany na forum miui, właściciela serwisu z Wrocławia.

Jak chcesz kupić tanio to przeglądj ten temat z najtańszymi telefonami z chińskich sklepów (czytaj od ostatniej wypowiedzi)

Możesz dodatkowo skorzystać ze zwrotu płatności  7.5% z GA

Nie ma oficjalnej sprzedaży i gwarancji Xiaomi w Polsce i nie będzie.

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zaryzykowałem i kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro z tego polskiego sklepu xiaomi.com.pl

Kontaktu ze sklepem co prawda brak, dlatego warto napisać dosyć duży komentarz do zamówienia bo potem już nic nie zmienimy.

Telefon jest super. Przesiadka z Xperii M2 na ten telefon to jak przesiadka z Poloneza do BMW.

Zobaczymy jak będzie się sprawował przy dłuższym użytkowaniu.

Link to post
Share on other sites

Opinie o nim są są mieszane, ogólnie to właśnie chodziło o brak kontaktu i o słabe zabezpieczanie przesyłki. Do mnie telefon przyszedł dobrze zabezpieczony, o fakturę poprosiłem papierową i w formie elektronicznej, w czym zaznaczyłem że chcę dostać elektroniczną max 1 dzień po zakupie i tak też dostałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...