Skocz do zawartości

Smartfon samsung galaxy tylko który? Do 1000pln


Recommended Posts

mój budżet : do 1000zł

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet, sjlepy

nówka czy używka :nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : do 5cali

preferowany system mobilny : android

do czego będę używać urządzenia : interner, muzyka, zdjęcia

moje najważniejsze wymagania : wydajny, bez zawieszek, dobra bateria, solidny

 

 

Pragnę dodać, że obecnie korzystam z galaxy core lte i jestem zadowolony. Chce raczej na pewno ;) samsunga. Po głowie chodzi mi galaxy j5 2016 i galaxy a3 2016 oraz przy dopłacie galaxy s5 neo (on jest tak jakby na ostatnim miejscu) i ewentualnie jakbym zaombinował to moje marzenie galaxy a5 2016. .. tylko bym chyba jeszcze musiał poczekać. Tak więc jak będzie? Pomożecie? Mam dylemat czy np. Lepiej więcej ramu a słabszy procek jak w j5 2016? Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc!

 

Ps. Nie gran w gry jakby co ;)

Link to post
Share on other sites

J5 2016 z procesorem S410 za ponad 1000 to jakiś żart, taki procesor mają telefony o połowę tańsze.

A5 2016 - jest kilkanaście sztuk na allegro za 1100 z przedłużenia umowy, lecz są lepsze smartfony, np. P8/Honor 7/Moto X Play

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, dzięki, ale jakoś na razie ufam samsungowi aczkolwiek przemyśle te propozycje :) spytam się tak jeszcze łopatologicznie, bo na allegro tak nie siedziałem: czy w opisie jest coś o tym

,że on jest z przedłużenia czy po cenie się poznaje? Myślisz, że takie można brać be obaw? Na olx widziałem parę sztuk właśnie w podbnych podejrzanie niższych cenach ;)

 

A a3 2016 także odradzasz?

Edytowane przez Busiarz
Link to post
Share on other sites

Jeśli koniecznie Samsung to A5'16, jakbyś dołożył parę stówek mógłbyś upolować nawet S6.

Nie zawsze jest napisane, że z przedłużenia umowy. Najważniejsze: unikaj vat marża, gwarancja sprzedawcy. Tylko producenta!

Jak będziesz szukał z przedłużenia to proś o jakiś dowód zakupu.

Link to post
Share on other sites

To zależy jak korzystam z telefonu. Raz zdarzy się, że siedzę cały dzień, a czasem mało.

Koło 8 rano mam 100 %, wieczorem koło 19-20 mam ok 10 %, na moje potrzeby jest bardzo dobrze. Siedzę na lte, przeglądam internet, oglądam filmy, gram

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście działam na p8 lite i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza po przejściu na andka 6.0. W tym przedziale cenowym nowych telefonow, jest jednym z lepszych. Nie wiem jak ten p9 lite, nie miałem z nim do czynienienia, ale przeglądając specyfikacje wygląda ciekawie. Niestety trochę przekracza Twój budzet. Problemem jest to, że nie każdemu pasuje nakładka huawei'a. Poogladaj na Youtube jak wygląda i zastanów się nad tym telefonem.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez levvyhb
Link to post
Share on other sites

Nazwa użytkownika ''tele gsm'', podejrzewam, że to sklep, który wystawia fakturę vat marża, spytaj się o to. jeśli wystawia to zrezygnuj. szukaj tylko z gw. producenta fv.vat23% albo z przedłużenia umowy, jest taniej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...