Skocz do zawartości

Upgrade komputera dla gracza [2500 zł]


Recommended Posts

Dzień dobry !


Chciałbym Was prosić o pomoc w dobraniu części do komputera.(Obecnie posiadam średni komputer, zależy mi na zwiększeniu wydajności w grach)


  • Zastosowanie komputera: Gry (Wiedzmin 3, Aion, LoL, choć na wakacje pojawi się więcej tytułów :P, czasami montaż filmów
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: komputer planuję modernizować stopniowo, najchętniej zacząłbym od karty graficznej oraz obudowy(czyli pierwsza zmiana do 1300 zł), następna po 2 miesiącach to 1000 zł. Maksymalny budżet to 2500 zł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? około 2-3 tygodni
  • Których części potrzebujesz? W kolejności, zaczynając od najważniejszego: karta graficzna, dysk ssd, monitor, obudowa,
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Być może w przyszłości, narazie jednak nie mam takich planów
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: LG flatron ips224 ( chyba 23 cale ), mam zamiar zmienić go na większy (ok 27 cali)
  • Specjalne wymagania: Opcjonalnie chciałbym żeby komputer posiadał chłodzenie wodne, jednak jeśli ma być to kosztem gorszych podzespołów to wolę z niego zrezygnować.
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? procesor: IntelCore i5 3350 CPU @ 3.3GHZ 3.70GHZ, ram: 4 kości, każda po 4 gb Kingston hyperx genesis, karta graficzna: AMD radeon HD 7700 series, dysk twardy: Western Digital 500 Gb, zasilacz: modecom premium 500 pro, płyta główna: Gigabyte z77-ds3h 
  • Własna propozycja zestawu:
  • Inne:

Z góry dziekuję :)


Edytowane przez f0ggy
Link to post
Share on other sites

Specjalne wymagania: Opcjonalnie chciałbym żeby komputer posiadał chłodzenie wodne

O chłodzeniu wodnym przy takim budżecie nawet nie ma co mówić. 

 Porządne chłodzenie wodne pochłonie cały budżet (samo chłodzenie). 

Link to post
Share on other sites

O chłodzeniu wodnym przy takim budżecie nawet nie ma co mówić. 

 Porządne chłodzenie wodne pochłonie cały budżet (samo chłodzenie). 

Przeglądając youtube'a natknąłem się na własnoręcznie robione chłodzenie wodne. Czy takie coś w ogóle ma sens?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...