Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam problem. Jako że mój poczciwy LG Swift L7 postanowił wczoraj odejść chciałbym kupić nowy telefon, ale szczerze tak dawno się tym nie interesowałem że nie wiem co jest teraz na topie i co byłoby dla mnie okej, nie chce wpaść w coś pokroju Nokii Lumii a potem płakać ze to jest przecież gó**o :D Tak więc znalazłem pare ogłoszeń jak dla mnie dobrych telefonów i moje pytanie co polecacie mi kupić z tej grupy?
 
LG Leon - 300
 
HTC 610 - 300 (do negocjacji)

 

Samsung Galaxy S2 - 300

 

Samsung Galaxy Core Prime - 300

 

Wszystkie na gwarancji, widać że zadbane.

 

Co myślicie?

 

Nie jestem maniakem gier na smartphony czy coś, chcę telefon porządny taki na którym spokojnie odpalę sobię snapa czy instagrama. Na którym spokojnie oglądnę film na youtube bez zacinek, który płynnie będzie chodzi, a system nie będzie jakkolwiek kolidował z użytkowaniem :D

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

 

PS: To są oferty z mojego regionu więc jeśli macie dobre propozycje na lepszy telefon za taką około kwotę to dajcie znać :D

Link to post
Share on other sites

Niestety ale te telefony co wymieniłeś to shit.

Podaj swój budżet ale już widzę że ok 300zł. Nie oczekuj za tą cenę płynności działania bo z tym mają nawet problem znacznie droższe urządzenia.

Radzę Ci dozbierać do Huawei P8 lite albo Motoroli Moto G 2 generacji ew 1 wersji lte

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie no, jak uważasz. Szukaj najtańszych ofert z Twojego regionu, a jak nie będzie tańszych to możesz zaryzykować i kupić spoza Twojej okolicy i wziąć telefon z przesyłką za pobraniem

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...