Skocz do zawartości

=Huawei P8= czy =P9 Lite= czy =Honor 7=


Recommended Posts

w sumie już sam nie wiem czego chce xd
ale chyba te trzy najbardziej mi pasują
z tym, że P9 Lite chyba nie kupie do 1200zł z 3gb ram? i chyba jeszcze go u nas nie bedzie

zastanawia mnie też, dlaczego Honor 7 przy tych samych bebechach kręci niższe wyniki w antutu od P8'mki

Proszę o rady XD mimo ze jestem mocno zaznajomiony w temacie to szukam czegoś co mnie zadowoli pod względem
- płynności działania na co dzień (nie gram w wymagające gry)
- dobrej jakości zdjęć (przynajmniej ciut lepsze niż w moim LG G3)
- i oczekuje tego efektu WOW, jak wyjmę telefon z pudełka (czego przy G3 nie uświadczyłem...) 

jeśli inne propozycje to budżet 1100zł (może być używany)
ale chce żeby był przynajmniej te odrobinę lepszy pod każdym względem od LG G3

Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko z tych trzech wybrałbym Honora 7. 3gb ramu, mocniejszy procek, znacznie lepsze wykonanie i dodatkowy przycisk funkcyjny na boku też super sprawa. Aparat też prawdopodobnie lepszy. Poczekaj jeszcze na więcej testów P9 lite. Robert Nawrowski go właśnie testuje i pewnie Mobzilla też niebawem załaduje filmik na yt. Wygląda obiecująco tylko szkoda że to ta słabsza wersja.

Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko z tych trzech wybrałbym Honora 7. 3gb ramu, mocniejszy procek, znacznie lepsze wykonanie i dodatkowy przycisk funkcyjny na boku też super sprawa. Aparat też prawdopodobnie lepszy. Poczekaj jeszcze na więcej testów P9 lite. Robert Nawrowski go właśnie testuje i pewnie Mobzilla też niebawem załaduje filmik na yt. Wygląda obiecująco tylko szkoda że to ta słabsza wersja.

i pewnie 3gb ram bedzie wyraźnie droższa.. bo tak to już bym wiedział że biore

Link to post
Share on other sites

nawet nie gram w wymagające gry xd tylko Stick Hero i może Angry Birds
chociaż widziałem, że ten Honor 7 i z San Andreas lajtowo sobie radzi ;)

Oki chyba już sprawa jasna ;)
Na dniach powinny mi przyjść folie i szkło na LG G3 i będzie na sprzedaż za 700 ;)

Link to post
Share on other sites
Proszę o rady XD mimo ze jestem mocno zaznajomiony w temacie to szukam czegoś co mnie zadowoli pod względem - płynności działania na co dzień (nie gram w wymagające gry) - dobrej jakości zdjęć (przynajmniej ciut lepsze niż w moim LG G3) - i oczekuje tego efektu WOW, jak wyjmę telefon z pudełka (czego przy G3 nie uświadczyłem...) 

 

A brałeś pod uwagę Samsung Galaxy A5 2016? Bardzo solidny fon. Radzę pomacać. Fotki też niezłe robi.

http://allegro.pl/samsung-galaxy-a5-2016-kolor-czarny-i6217844561.html

Fotki smartfonu

 http://allegro.pl/artykul/samsung-galaxy-a5-2016-sm-a510f-flagowy-sredniak-95275?utm_source=Allegro&utm_medium=Search&utm_campaign=Article-Category&utm_content=galaxy%20a5%202016

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Samsung produkuje śmieciowe telefony i sam autor pisał że nie chce nic z tej firmy.

Huawei P8 i Honor 7 są bardzo dobrymi telefonami

Lepszy wyświetlacz posiadam Huawei P8

Delikatnie lepszy lecz nie przy każdej scenerii aparat posiada P8

Honor 7 ma za to bardzo dobry czytnik lini papilarnych i lepiej zoptymalizowany system operacyjny

Każdy z telefonów posiada plusy i minusy jak zależy Ci na bardzo dobrym ekranie i dobrym aparacie polecam P8

Jeżeli zależy Ci na dodatkowych bajerach np jak czytnik lini papilarnych i dobrze zoptymalizowanym systemie weź Honor 7

A i Honor 7 nie ma wydajniejszego procesora dodam że różnica jest bardzo mała a GPU mają taki sam.

 

Osobiście na twoim miejscu popatrzył bym na firmę Xiaomi np. Xiaomi MI4C lub Xiaomi Redmi Note 3 Pro – 3/32GB LTE

 

PS. Honor 7 ma większą baterie i obsługuje SmartPower.

 

I błagam was ludzie nie róbcie z tego forum śmieci które poleca samsunga ( siedzę przy telefonach od dawna i nigdy nie polecam produktów od nich ze względu na podobną politykę co apple a nie jakość wykonania)

Link to post
Share on other sites

Nie powiesz mi że np taki a5 i a3 2016, s6 i jego odmiany, s7, note 5 czy 4 są źle wykonane. Kiedyś fakt kulało to do czasów s5 ale teraz to już inna jakość. To jakie Ty polecasz?

Tak nadal kuleje to ale jest to w pięknej otoczce i poularności samsunga owinięte. To że zewnątrz wyglada dobrze to nie znaczy że w środku wykonanie jest takie same czy z strony firmu. (to jest jak z posypaniem gówna brokatem)

 

Napisałem co bym polecił. Honor 7 lub coś od Xaiomi

Tu masz z polską gwarancją http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte/

Modeli telefonów jest bardzo dużo i preferencji również napisałeś za mało abym był wstanie powiedzieć co będzie lepsze dla Ciebie.

Jednak jeżeli chodzi o zdjęcia Honor 7 lepiej wypada od Xiaomi w tej cenie.

Link to post
Share on other sites
Tak nadal kuleje to ale jest to w pięknej otoczce i poularności samsunga owinięte. To że zewnątrz wyglada dobrze to nie znaczy że w środku wykonanie jest takie same czy z strony firmu. (to jest jak z posypaniem gówna brokatem)

 

Napisałem co bym polecił. Honor 7 lub coś od Xaiomi

Tu masz z polską gwarancją http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-3-pro-332gb-lte/

Modeli telefonów jest bardzo dużo i preferencji również napisałeś za mało abym był wstanie powiedzieć co będzie lepsze dla Ciebie.

Jednak jeżeli chodzi o zdjęcia Honor 7 lepiej wypada od Xiaomi w tej cenie.

To gwarancja serwisowa sprzedawcy bo Xiaomi nie ma swojego oficjalnego serwisu w Polsce a kolejna sprawa to ten sklep nie jest polecany na forum miuipolska

Link to post
Share on other sites

 

 

Galaxy A5 2016 wziąłbym pod uwagę gdyby miał 3gb ram bo tyle chce

 

I przez brakujący 1GB nie chcesz brać??

 

Za to masz dłuższy czas pracy i lepszą kamerę.Czytnik linii papilarnych w wygodniejszym miejscu. W Honorze 7 siedzi matryca od Sony IMX230 czyli to samo co Moto X Style i Meizu PRO 5. Bez rewelacji.Miałem PRO 5 potem przesiadka na G4kę.

 

Obczaj chociaż Moto X Style. Masz Snapdragon 808,3GB ramu,32GB pamięci,solidność no i ciągle aktualizacje.

Link to post
Share on other sites

To gwarancja serwisowa sprzedawcy bo Xiaomi nie ma swojego oficjalnego serwisu w Polsce a kolejna sprawa to ten sklep nie jest polecany na forum miuipolska

Racja. Znam osoby kupujące od nich i nie narzekają. Złych opinii również nie słyszałem więc musze poczytać więcej. Dzięki za uwagę. Że serwisowa to wiem przecież widać że to nie jest oficjalna dystrybucja.

 

I przez brakujący 1GB nie chcesz brać??

 

Za to masz dłuższy czas pracy i lepszą kamerę.Czytnik linii papilarnych w wygodniejszym miejscu. W Honorze 7 siedzi matryca od Sony IMX230 czyli to samo co Moto X Style i Meizu PRO 5. Bez rewelacji.Miałem PRO 5 potem przesiadka na G4kę.

 

Obczaj chociaż Moto X Style. Masz Snapdragon 808,3GB ramu,32GB pamięci,solidność no i ciągle aktualizacje.

Nie wiem czy jesteś wiadomy tego że zależy to również w dużej mierze od oprogramowania z którego robisz zdjęcia. G4 jest bardzo dobrym telefonem lecz nie ten budżet to samo co moto x style bo w tej cenie jest MI5 która kładzie te telefony pod każdym względem

Link to post
Share on other sites

kupiłbym LG G4 bo sam mam G3 i to by był naturalny wybór ale zwyczajnie mi sie G4 nie podoba, i jeśli miałbym brać LG to może Flex 2 xd

Jestem bardzo świadomy bo siedzę na co dzień w branży mobilnej i też widzę co się dzieje na rynku i chce mieć te 3gb ram bo jest to w tej chwili standard w średnio wyższych propozycjach już ;) a patrzę bardziej przyszłościowo ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

tej cenie jest MI5 która kładzie te telefony pod każdym względem

 

Tylko że Mi5(około 400$ + ewentualny VAT) wychodzi drożej niż G4ka którą kupisz w PL. 


Hahaha ;) ale na pewno nie kładzie jakością zdjęć i kamerą ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...