Skocz do zawartości

Co wymienić do World of Tanks ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lewiis,

Recommended Posts

 

 

Najlepsza będzie płyta z H110 albo z170 ?

wyższy numerek tym teoretycznie lepsze mobo. W praktyce do i3 cudów nie trzeba, no chyba że myślałbyś nad oc: można na serii hyper od asrock. Wtedy masz jeszcze mocniejszy rdzeń- Kajtek. ma coś takiego.    

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Odkurzam trochę temat, bo mam taki pomysł... może głupi, ale...

Czy ma sens kupić używany i3-6100 (zamiast nowego) i dołożyć do lepszej płyty głównej np.  MSI Z170A Tomahawk ?

Acha i czy koniecznie trzymać się LGA1151 czy warto kupić procek i płytę pod starsze LGA ?

Edytowane przez Siara77
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

RG1 z oknem trochę droższy i ma jeszcze jeden wentyl w zestawie. SSD szału nie robi ale jak coś niedużego chcesz kupić to Iridium Pro będzie szybsze oraz z dłuższą i lepszą gwarancją.

Z CPU to sprawa prosta i3 6100 będzie dobre pod samo WoT z racji mocnych dwóch rdzeni, a 6500 sprawi się gorzej w WoT, ale za to w nowych produkcjach i ogólnie w grach wykorzystujących sprawnie 4 rdzenie będzie lepszym wyborem. 

Link to post
Share on other sites

Z CPU to właśnie mam nie takie proste, ale chyba się pokuszę o i5-6500 bo z kompa coraz częściej korzystają dzieci - grają Minecraft, Lego Super Heroes a za chwilę inne gry... Będzie to chyba lepszy pomysł niż i3-6100.

Płytę będę próbował jakąś z170 żeby była na lata... (MSI z170 Tomahawk najpewniej)

 

Podpowiedzcie tylko jaką niedroga obudowę do tego, żeby to było przewiewne i się nie pociło w środku :-)

(No i żeby mi grafika wlazła - Palit GTX750 Ti StormX Dual)

 

Może być takie cuś jak Zalman T4 lub SlientiumPc Gladius M20?

Edytowane przez Siara77
Link to post
Share on other sites

Witam

Nie wiem czy to w dobrym wątku, jak nie to przepraszam bo to 1 post na tym forum...

 

Ale o co chodzi... Co wymienić najpierw żeby grać w World of Tanks na wysokich detalach, teraz na średnich i to jest ok 17-30 fps max. Chyba procesor tutaj jest hamulcem...

 

Asrock ALiveNF6G-VSTA

AMD Athlon 64 X2 4600 (2x2,4 Mhz)

8 GB DDR2 PC2-6400

Palit GTX750 Ti StormX Dual

 

Dzięki za każdą sensowną odpowiedź...

Tutaj problemem będzie tylko i wyłącznie procesor.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...