Skocz do zawartości

Huawei P9 Lite vs Sony Xperia Z2 LTE


Recommended Posts

Cześć,

 

Niedługo będę zmieniał umowę, a co za tym idzie telefon. Wybieram między Huawei P9 Lite a Sony Xperia Z2. Który smartfon jest lepszy? Czy stara Xperia może w ogóle konkurować z nowym Huawei?

 

Pozdrawiam,

Pivlo

Link to post
Share on other sites

Telefonu będę używał głównie do surfowania po necie, robienia zdjęć, słuchania muzyki i oglądania filmów.

Oczekuję, że telefon będzie chodził płynnie i będzie wytrzymały.

Edytowane przez Pivlo
Link to post
Share on other sites

Miałem już te drogie po 50-60zł i te tanie po 10zł. Ja tam praktycznie różnicy nie widzę. Po podobnym upadku pękło i drogie i tanie. Zawsze kupuje z krawędziami 2.5d

Teraz mam takie za 11zł, ojciec to samo i jesteśmy bardzo zadowoleni. Żadne szkło nie chroni w 100% ale daje bardzo dużo. Nie widzę sensu przepłacać no ale każdy to inaczej widzi.

Link to post
Share on other sites

Ja sonych unikam jak ognia. Naprężenia własne szkła na wyświetlaczu w takim telefonie eliminują go u mnie z listy.

P9 lite zbiera fajne oceny.

Żaden z tych telefonów nie jest wytrzymały. Kup jakąś obudowę, która będzie w stanie pochłaniać część energii (dobrze jest jak etui wystaje nad ekran tworząc ramkę, przez co telefon nie spadnie na wyświetlacz) no i te szkiełko hartowane.

Link to post
Share on other sites

Jak się mają do siebie procesory w obydwu smartfonach? HiSilicon Kirin 650 4x 2.0 + 4x 1.7 GHz vs Qualcomm Snapdragon 801 2.3 GHz - który jest bardziej wydajny? Mój wybór ostatecznie będzie zależał od tego czy Sony Xperia Z2 będzie jeszcze dostępna (jest w ograniczonej ilości modeli). Jeżeli Huawei P9 Lite będzie dostępny tylko z 2 GB RAM to wybiorę Xperię. I mam jeszcze jedno pytanie - który smartfon jest bardziej "muzyczny" (chodzi mi tutaj o to, który lepiej sparuje się ze słuchawkami Yamaha EPH-100 - docelowe źródło: przestrzenne, najlepiej lekkobasowe i z tendencją do jasności)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...