Skocz do zawartości

Jak ulepszyć komputer za 100zł?


Recommended Posts

Póki nie ma dysku można sobie to przemyśleć. Gdyby to był komputer dla mnie to ok, ale problem w tym, że to nie ja go będę użytkował :o Chyba jednak postawię na normalnego XPSP3.

 

A tak poza tym, to macie jeszcze jakieś uwagi, propozycje dot. sprzętu? ;) Może jeszcze kilka złotych się uda znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc. Mini-recenzja już gotowa, czeka na akceptację. Jedno mogę Wam zdradzić - jest EPIC. Artykuł miesiąca. Ba! Roku! :o A tak na poważnie, jest kilka zdjęć, kilka testów, opisy skąd i za ile wykombinowałem wszystkie części - ogólnie jest śmiesznie :)

Link to post
Share on other sites

Ja używam MX 7 cały czas. Jeżeli ustawisz skórkę z XP to nie będzie żadnej różnicy między nimi. MX 7 to po prostu XPSP3 z powywalanymi niepotrzebnymi bzdurami (typu messenger, czy jak to się tam piszę) oraz dodaną masą sterowników, do chipsetów, dysków itp. Dobre jak ktoś np chce postawić sobie raid nie posiadając stacji dyskietek (np ja;). Działa bardzo sprawnie i jest dość żywotny, tzn nie spowalnia tak szybko jak normalny xp, chociaż wiadomo - windows to windows. Tak więc sądzę, że śmiało mógłbyś go tam wpakować :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...