Skocz do zawartości

Recommended Posts

mój budżet : MAX 850 ale wiadomo wolałbym 800 zl

gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Olx allegro

nówka czy używka : tylko używka

preferowany rozmiar wyświetlacza : 5"-6,5"

preferowany system mobilny : Android

do czego będę używać urządzenia : słuchanie muzyki, surfowanie po necie i czasami gra ale mało wymagająca.

moje najważniejsze wymagania : BATERIA i Jakość dźwięku na słuchawkach I glosniku.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten telefon i powiem Ci, tragedia :) bateria to komedia, prędkość systemu średnia. Uzytkowalem po aktualce ostatniej.

Mogę mieć za 950 zł Meizu MX5 3/32gb z gwarancja do listopada, cały komplet :) stan bdb.

Czy macie inne propozycje?

Link to post
Share on other sites

Ja też mam G3 i fakt bateria to tragedia. Może Tobie 2 dni wytrzymuje bo mało użytkujesz. Byłem na wczasach i jak większość dnia leżał to też 2 dni wytrzymał.

Jak go troche przycisne to już koło 16-17 woła o ładowarkę.

No prędkość działania nie powala ale i tak po aktualizacji jest sporo lepiej

Link to post
Share on other sites

Trochę zabawne wymagania. Dobry głośnik i bateria przy tak dużym wyświetlaczu.... Nie wiem czy taki telefon istnieje. Ja bym polecił one m8. Płynnie będzie działać, dźwięk jeden z najlepszych i na głośniku i słuchawkach. Co do baterii hmm.. Jak ja go używałem to 1 dzień to nie był problem. Internet cały czas włączony + słuchanie muzyki z tidala, no i wszystkie facebooki, wysyłanie zdjęć i przeglądanie różnych for.

Co do baterii uważam, że po prostu warto się zastanowić nad powerbankiem, a w szczególności, że to drobny wydatek. Np takie xiaomi 10kmAh kosztuje 60-70 zł.

 

O! LG g2 kręcił dobre czasy, ale nie sprosta Twoim wymaganiom co do dźwięku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...