Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moze powiem mniej wiecej jak sytuacja wyglada. Posiadam Iphona 5s i bylem mega zadowolony z telefonu jednak zrazilem sie po roznych akcjach z bateria. tel wylacza sie kiedy chce, gdy jest zimno tez sie wylacza wiec nocne czmychanie w zimowe wieczory po miescie z gpsem bylo mega utrudnione... I tak jak z androida przesiadlem sie na ios to teraz chyba bede chcial powrot. Chodz nie koniecznie, zalezy jak doradzicie. Moj telefon nie bedzie do gier bo na tym  mi kompletnie nie zalezy. ineternet, muzyka, yt, aparat jak aparat, teraz kazdy jest chyba ok - jak widzicie jakichs mega wymagan nie mam. wazne zeby chodzil plynnie, nie mulil, bateria byla w miare ok i to chyba tyle. Zalezy mi tez zeby tel troche wazyl, zebym czul go w rece a nie jak wiekszosc lekkie ze nie wiem czy go mam w kieszeni. 5s byl ciezkawy co mi sie podobalo. Nie msi miec mega duzego ekranu, na tym mi nie zalezy wcale. Im taniej tym lepiej szczegolnie patrzac na to ze nie jestem mega wymagajacy. Telefon ma chodzic plynnie.

 

Kompletnie sie nie znam na tel. Teraz moje przyklady telefonow:

myslalem zeby jeszcze raz kupic 5s chociaz mam mieszane uczucia.

meizu mx5 - bardzo mi sie podoba, wygladem i nawet oprogramowaniem przypomina iphona, ciezki, tani

asus zenFone max - jednak telefon mega muli z tego co ogladalem i czytalem wiec raczej odpada a szkoda bo bateria mega 

dalej w sumie nie wiem czy jakis huawei czy sony, htc czy cokolwiek. Bede wdzieczny za pomoc

 

Link to post
Share on other sites

patrze na ten p9. wygladem wedlug mnie przegrywa z meizu. cenowo...  32gb meizu kupie za 1300 natomiast za 32gb p9 musze dac 1800 - ceny allegro. troche roznica jednak jest. Nie wiem czy tam parametrowo sie jakos mega roznia

Edytowane przez samek1993
Link to post
Share on other sites

nie wiem, dyskutujemy :P


powiem tak ze podoba mi sie ten meizu. coraz wiecej ludzi kupuje takie chinczyki. p9 ma minus taki jak wyglad, cena i podobna bateria jest opor slaba. w jakiejs recenzji na youtube widzialem

Edytowane przez samek1993
Link to post
Share on other sites

Jest temat przyklejony o gwarancji i jak się nie dać oszukać. Polecam poczytać bo na allegro niektórzy to dużo piszą tylko.

Cena p9 za wysoka? To najnowszy bardzo dobry flagowiec, a jak na flagowca to jest i tak niska. Popatrz na takiego S7 albo G5 ile kosztuje. A ja znowu czytałem że bateria sprawuje się całkiem nieźle.

I minus wygląd to nie jest ogólny minus tylko w Twoich oczach bo w moich to P9 robi miazgę jeśli chodzi o wygląd.

Już zamiast tego Meizu to bym wolał S6 albo G4

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Witam

Mam p9 od dwóch dni i tak w zasadzie screen on Time wyszło mi 4h 19minut. Wystarczająco na cały dzień intensywnego użytkowania.

Jakość wykonania oceniam bardzo bardzo pozytywnie.

Po dwóch dniach telefon świetny.

Jednyne do czego się mogę przyczepić to brak dobrej stabilizacji przy nagrywaniu wideo.

 

Cena? Półtora miesiąca po premierze sklepowej udało mi się wyrwać go za 1400 zł.

Jednak była to okazja i trzeba by troszkę drugiej takiej poszukać.

 

P9 mogę polecić(jak narazje) zobaczymy jak się będzie sprawować po paru miesiącach.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zalezy mi tez zeby tel troche wazyl, zebym czul go w rece a nie jak wiekszosc lekkie ze nie wiem czy go mam w kieszeni.

 

 

 

 

Moj telefon nie bedzie do gier bo na tym  mi kompletnie nie zalezy. ineternet, muzyka, yt, aparat jak aparat, teraz kazdy jest chyba ok - jak widzicie jakichs mega wymagan nie mam. wazne zeby chodzil plynnie, nie mulil, bateria byla w miare ok i to chyba tyle
 

 

Obczaj Lg V10. Swoje waży a jest niedocenianym fonem. Chyba Idealny pod Twoje wymagania.

Link to post
Share on other sites
ok po przemysleniach htc 10, huawei p9 czy iphone 6? samsung s7 odpada jak dla mnie. bierzesz do reki ten plastik i czujesz jakbys trzymal telefon za 400 zl a nie 3 tysie

Jaki plastik? Gorilla glass 4 na froncie i tyle i aluminiowa ramka i wszystko świetnie spasowane. To jeden z najlepiej wykonanych telefonów. Gdzie Ty tam plastik widzisz?

Era plastikowych galaxy s skończyła się na 5.

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

No tak bo prestiż i lans najważniejszy w dzisiejszych czasach. Typowy użytkownik Iphona. Z takim podejściem tylko Iphone, rzecz jasna najnowszy 6s albo we wrześniu wyjdzie 7 więc najlepiej szybko go kup żeby mało kto przez jakiś czas miał takiego więc każdy będzie zazdrościł i pytał czy to ten najnowszy 7. Mieć najnowszego iphona jest bardzo prestiżowe i mało kto może sobie na to pozwolić:) będziesz gość :)

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

ok po przemysleniach htc 10, huawei p9 czy iphone 6? samsung s7 odpada jak dla mnie. bierzesz do reki ten plastik i czujesz jakbys trzymal telefon za 400 zl a nie 3 tysie

 

Celowałbym w HTC10 . Obecnie najlepszy aparat na rynku (lepszy nawet od samsung, iphone). Ekran 1440p i mimo to trzyma na baterii dłużej niż P9. Reszta podobnie, aluminium, gorilla 3. + Najlepsze bebechy, W antutu robi Topke 1st place, 156K. 

 

Pytanie, czy potrzebujesz wydać tyle kasy na smarta co na dobrego PCta :) ??  Możesz mieć za 1/3-1/4 ceny Honor'a 7 / P8, który całkowicie Cię zaspokoi.

Link to post
Share on other sites

Czy ty gosciu jestes normalny? To jakies chore ze podoba mi sie telefon z aluminium? Za 3 tysie chce zeby telefon mi sie podobal pod wieloma wzgledami a nie trzymac w reku kupe (tak, dla mnie to kupka). Zauwaz ze podalem iphona 6 nie 6s oraz inne telefony wiec nie spinaj tak posladow bo ci zylka peknie ;)


Celowałbym w HTC10 . Obecnie najlepszy aparat na rynku (lepszy nawet od samsung, iphone). Ekran 1440p i mimo to trzyma na baterii dłużej niż P9. Reszta podobnie, aluminium, gorilla 3. + Najlepsze bebechy, W antutu robi Topke 1st place, 156K. 

 

Pytanie, czy potrzebujesz wydać tyle kasy na smarta co na dobrego PCta :) ??  Możesz mieć za 1/3-1/4 ceny Honor'a 7 / P8, który całkowicie Cię zaspokoi.

No wlasnie tez sie nad tym zastanawiam czy dokladac tysiaka jak moge miec fajnego p9 np. Jeszcze patrze tez na htc 9. tez fajnie wyglada. Ta 10 obecnie najlepsza na rynku? No prosze po htc bym sie nie spodziewal :P

Link to post
Share on other sites

Ja serio mówiłem o Tym Honor7. Skoro podoba Ci się HTC10, przyjrzyj się Honor7. Bardzo podobny telefon za 1/3 ceny. Tak też jest z aluminium ;P


Tak, mam. Tak, polecam.


Lub P8 / P9

 

Honor7/P8  - 1000zł z przedłużenia umowy

 

P9 - 1500zł z przedłużenia

 

Nie ma co się pchać w fony za 3k.

 

Spadnie Ci na ziemię i po ptokach.


A niczym nie ustępują tym fonom za 3k.

Link to post
Share on other sites

HTC 10 nie ma najlepszego aparatu. Najlepiej wychodzi G5 i S7 a za nimi P9 i dopiero HTC 10. No ale różnice nie są jakieś duże i dla laika wręcz niezauważalne.

G5 ma ten szerokokątny aparat i to jest super sprawa która daje mu przewagę nad innymi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...