Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne, dobra jakość w kolorze do 550 zł


Recommended Posts

Witam, otóż stanąłem przed wyborem drukarki, a raczej urządzenia wielofunkcyjnego do pracy w domu. Drukuję raczej sporadycznie, ale jeśli już to z reguły kolorowe zdjęcia, czasami zdarzą się jakies dokumenty. Zużycie to do 70 stron na miesiąc. Moja obecna drukarka to HP Deskjet Ink Advantage 2060 z której jestem bardzo niezadowolony jesli chodzi o jakosc zdjec w kolorze.  :(

 

Chciałbym by nowa drukarka posiadała dobrą jakośćwydruku w kolorze, WI-FI , mile widziane było by takze drukowanie prosto z aparatu/ telefonu i duplex, chociaz bez tego się obęde. Cena do 550 zł chyba ze naprawde warto doplacic.  Kompletnie nie siedzę w temacie a chciałbym kupić dobry, sprawdzony sprzęt, dlatego pytam tutaj :) Pomożecie?

Link to post
Share on other sites

Przy takiej ilości wydruków ciężko będzie doradzić sensowny sprzęt, z tego względu że na laserowy kolor za mały budżet, a na atramentówkę to jest ryzyko że będzie zasychać, nie lepiej gdzieś w punkcie wywołać? Jeśli jednak koniecznie chcesz kupić urządzenie to jakiegoś brothera, ale z nfc i duplexem to już chyba nic w tym budżecie nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Pomożemy! :) A nie myślałeś o atramentówce? 70 stron na miesiąc to nie jest tak mało, do atramentowego Brothera DCP-J105 są tusze za grosze co było by ekonomicznym zakupem. W dobretonery.pl są jetworldy, nie wiem czy kojarzysz te tusze, za niecałe 20zł można kupić a są bardzo dobre. Tutaj znajdziesz dokładniejszy opis tej drukarki http://www.komputronik.pl/product/226215/Elektronika/Peryferia_PC/Brother_DCP_J105_WiFi.html, cena niestety nieco większa niż 550zł

Edytowane przez Kato28
Link to post
Share on other sites

Ten Canon rzeczywiście mógłby być ok ale żeby faktycznie ta jakość wydruku byłaby zadowalająca to najlepiej gdybyś drukował na tuszach oryginalnych a tu raczej będzie to spory koszt

Bardzo dobra jakość wydruku w kolorze uzyskasz też z drukarki HP 4535 a i oryginały do niej są w przystępnej cenie bo 40-50zł i są tam tylko 2 tusze

Tu posyłam Ci link do specyfikacji tej drukarki http://www.sferis.pl/p/382591-urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-deskjet-ink-advantage-4535-f0v64c.html

Link to post
Share on other sites

dzięki za szybką odpowiedź , jednak mam uraz do hp . moje 2 drukarki które miałem były właśnie od HP i byłem z nich niezadowolony . bardziej chciałbym coś z Brothera Canona czy jakieś inne dobre firmy. Nie wiem czy jest możliwe aby dobra drukarka do zdjęć miała także szereg innych funkcji typu duplex czy wi fi ?

Link to post
Share on other sites

Te opcje się nie wykluczają, wiem, że była bardzo fajna drukarka HP Photosmart 7510 ale nie wiem czy teraz gdzieś ją kupisz. Drukowała świetnie zdjęcia, druk dwustronny też ma a z wifi to już nie pamiętam ale wydaje mi się, że tak.

Zobacz sobie Canon IP 8750 i MG 7750

Edytowane przez dragon1212
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...