Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

  • Mój budżet: Ok. 700zł
  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: Allegro bądź OLX
  • Nówka czy używka: nowy albo używany
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza: 5-5.5" (Mam dużą rękę)
  • Preferowany system mobilny: Android
  • Do czego będę używać urządzenia: Facebook, Aparat, Internet, YouTube, Słuchanie muzyki
  • Moje najważniejsze wymagania: "Kanciasty design" - preferuję telefony w stylu Xperii Z, Ekran FHD, pojemna bateria, dobra wydajność procesora - do płynnego działania urządzenia, minimum 2GB Ram'u, Aparat tył minimum 13mpix.

Moim jednym faworytem jest Xperia Z2 oczywiście używana, jeśli się znajdzie egzemplarz w dobrym stanie. Chciałbym poznać Wasze propozycje telefonów. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Link to post
Share on other sites

Z używanych w dobrym stanie Honor 7/P8 albo nowy Meizu M2 Note

Hmm ciekawe propozycje, a mam jeszcze pytanie odnośnie telefonu Xiaomi RN 2: Czy telefon nadałby się do użytku takiego powiedzmy 2 letniego? Oczywiście dbałbym o niego itp. Chciałbym wiedzieć, czy ktoś miał styczność z tym telefonem, bo pod względem wydajności w tej kwocie jako nowy telefon to propozycja nie do ominięcia.

Link to post
Share on other sites

Dasz radę odblokować bootloader i wgrać miuipolska? Najlepiej jest zamawiać z XiaomiForSale.com

Tak, z tym nie byłoby najmniejszego problemu. :) Zastanawia mnie ten telefon przez swoje możliwości, ale też zależy mi, żeby posłużył mi tak ok. 2 lata, także ten aspekt też jest ważny.

Link to post
Share on other sites
Ten Redmi 3 jest dobrym telefonem z tego co wiem. Możesz zobaczyć sobie jeszcze myphone infinity IIs. Ma wprawdzie 8 mpix i jest ciut mniejszy niż chciałeś, ale nówka kosztuje 600 zł, więc może Cie zainteresuje :)

Błagamy skończ już z tym myphonem. Wszyscy już wiedzą że go masz i jaki jest super ale są inne lepsze urządzenia w tym przedziale cenowym.

Albo dostajesz kasę za polecanie go od myphone?

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...