Skocz do zawartości

Nowa karta do starego zestawu (Do +/- 300zł)


Recommended Posts

Witam w starym komputerze spaliła mi się karta (Model Geforce GTX 560TI OTE) czy pomoglibyście mi w dobraniu "nowej" (nowej/używanej) karty graficznej, która będzie zbliżona do osiągów poprzedniczki a nie zrujnuje mojego budżetu ?

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: Jak najszybciej +/- 300 zł (może być więcej jeżeli ma to znacznie poprawić osiągi )

 

-Zastosowanie: Wyłącznie Gry (CS,smite)

 

Model i moc zasilacza  CHIEFTEC 560W  MODEL: CFT-560-A12S

 

Reszta specyfikacji komputera

 Płyta : MSI GF615m-p33
Procesor : AMD Athlon II X4 630
RAM : DDR3 4 GB Kingston

-Rozdzielczość monitora w której grasz!

1280X1024

-Dodatkowe wymogi:  Nie musi rujnować mojego budżetu :D

 

Edytowane przez nollo000
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/vtx-hd-7850-1gb-100-ok-i6198099527.html#thumb/2Nie znajdzie się nic lepszego od HD 7850. Wydajność wyższa od HD 6970 przy czym o wiele niższy pobór prądu.

Podane karty referencyjne przez kolegę mogą się mocno gotować i będą głośne a w DX 11 będą słabsze niż HD 7850.

Za serią HD 69xx też można się rozejrzeć ale pobierają bardzo dużo prądu, a warte uwagi są te z chłodzeniami niereferencyjnymi

np. http://allegro.pl/club3d-radeon-hd-6950-coolstream-1024mb-256bit-i6203771532.html

Należy też pamiętać że po OC 7850 zostawi te karty bardzo daleko w tyle.

Edytowane przez KarlDżonson
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z ta wyzsza wydajnoscia sie nie zgodze tak samo jak i mozliwosciami OC , gdyz 7850 mialy to do siebie ze nie kazda sztuka sie podkrecala. Ten link co Pan podal to wersja 1GB a ja sprzedaje 2GB wiec zdecydowana roznica. Karty sie nie gotuja , nie sa glosne i nie pobieraja ogromnej ilosci pradu. Trochu opinia wyssana z palca.

Link to post
Share on other sites

Wkradł się mały błąd. Nie wyższa od 6970 tylko 50.

 

 

nie sa glosne

Po dłuższym testowaniu lub graniu są już słyszalne

 

 

 

nie pobieraja ogromnej ilosci pradu

330 W vs 200 W pod obciążeniem. Różnica jest.

 

 

mialy to do siebie ze nie kazda sztuka sie podkrecala.

Nie tylko HD 7850 mają z tym problem.

Ale mimo wszystko warto rozważyć tę ofertę z HD 6970, bo cena jest atrakcyjna. Bo za stówę więcej chodzą dobre wersje. Jak ta karta się spisywała w grach?

Edytowane przez KarlDżonson
Link to post
Share on other sites

Wkradł się mały błąd. Nie wyższa od 6970 tylko 50.

 

 

Po dłuższym testowaniu lub graniu są już słyszalne

 

 

 

330 W vs 200 W pod obciążeniem. Różnica jest.

 

 

Nie tylko HD 7850 mają z tym problem.

Ale mimo wszystko warto rozważyć tę ofertę z HD 6970, bo cena jest atrakcyjna. Bo za stówę więcej chodzą dobre wersje. Jak ta karta się spisywała w grach?

 

wkleja Pan filmik z karty 6870 a ja sprzedaje 6970 w wersji 2GB! Pozatym obydwie mialem w Crossfire ,gdzie sa dolaczone zdjecia na allegro... 6950 przerobilem na 6970 i tez wersja 2GB....

Edytowane przez bamper69
Link to post
Share on other sites

Odgłos odkurzacza. Nie kupuj kart referencyjnych.

 

Uwielbiam takie opinie od osob ktore tych kart na oczy nie widzialy. Manualnie ustawilem w afterburnerze predkosc wentylatora w obu kartach. Przy 45% karta jest b.cicha i osiaga temp w zaleznosci od gry 65-75C. Obie karty znajduja sie w obudowie CoolerMaster HAF X. Przy zakupie tych kart doskonale wiedzialem jakie beda temp i kompletna bzdure Pan prawi o odurzaczu. Chyba Pan na oczy nie widzial topowego Gforce za czasu Radeona 9800pro , ktory byl prawidzwym odkurzaczem z turbina.

Link to post
Share on other sites

To jak w końcu ???

 

Jeśli chcesz mieć kartę głośną jak odkurzacz i w maksymalną wydajność=cena. To kupuj.

Albo szukaj HD 6970 z normalnym chłodzeniem.

Edytowane przez Blashix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...