Skocz do zawartości

Samsung Galaxy s5 Neo uszkodzony wyświetlacz


Recommended Posts

Witam was serdecznie mam taki problem otóż pare dni temu rano odkryłem, że telefon ma rozlany ekran i po boku 2 pękniecia na ekranie  na początku połowa ekranu była wylana po jakis 2 godzinach cały ekran jest jedna wielka czarna plama na telefonie.

Telefon ma 3 miesiące wzięty na abonament w sieci t-mobile byłem u nich w serwisie aczkolwiek powiedzieli ze gdyby nie te pękniecia na wyświetlaczu to telefon przyjeli by na gwarancje a, że są te małe pękniecia to już niestety nie przyjmą wymiana kosztuje u nich jakies 800zł więc to odpada gdyż telefon prawie równowarty z naprawą.

Bylem również w w zwykłych serwisach telefonów gdzie naprawiają taki sprzęt i koszt między 460 a 490 zł naprawy zaręczyli, że będzie to oryginalny wyświetlacz nie żaden tani zamiennik po którym po 2 miesiącach padł by dotyk czy jeszcze cos innego.

Koszt 480 zł jest to nowy wyświetlacz+ naprawa.

I stąd moje pytania do was czy opłaca mi się ten telefon naprawiać możliwe, że będzie opcja kosztu 460 zł za wyświetlacz rozłożyć na raty. czy jednak sprzedać uszkodzony s5 neo i dołożyć to co za wyświetlacz i kupić np. s4 albo s5 używaną aczkolwiek 70 zł abonamentu i tak bede płacił za s5 neo które mi się rozwaliło

Co mi radzicie?

Dziękuje i Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

kupić np. s4 

jeszcze gorszy od s5neo

 

hmm.. jeżeli masz kasę, a nie chcesz innego telefonu to naprawiaj, ale jak w serwisie coś nie pójdzie, a potem powiedzą, że wszystko zrobili ok i zostaniesz bez telefonu

Btw za 500/600 kupisz nowy P8 Lite z przedłużenia umowy

Link to post
Share on other sites

jeszcze gorszy od s5neo

 

hmm.. jeżeli masz kasę, a nie chcesz innego telefonu to naprawiaj, ale jak w serwisie coś nie pójdzie, a potem powiedzą, że wszystko zrobili ok i zostaniesz bez telefonu

Btw za 500/600 kupisz nowy P8 Lite z przedłużenia umowy

Ale jak może pójsc coś nie tak skoro w serwisach naprawiają to mam gwarancje na tą naprawe tak?

a wiesz może za ile mógłbym sprzedać ten telefon w tym stanie mam do niego oryignalne pudelko papiery itd

Link to post
Share on other sites

Był już kiedyś taki przypadek na forum, jakiemuś facetowi padł telefon, trzeba było wymienić płytę główną, zrobił to w serwisie, naprawili, a po jakimś czasie znów padł (z winy płyty głównej), a serwis zastrzegał się, że wszystko w porządku zrobili, a przy okazji telefon wrócił z serwisu z obtarciami, ryskami, ale klient nie mógł im udowodnić, że to oni, bo nie zrobił zdjęć telefonu przed naprawą

http://olx.pl/oferty/q-galaxy-s5-neo-uszkodzona/

Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie i wysłać jak to wygląda?

Link to post
Share on other sites

@jutjub tak mógłbym zaraz wstawie zdjęcia przepraszam, że nie odpisywałem tyle czasu ale byłem zajęty pracą


Był już kiedyś taki przypadek na forum, jakiemuś facetowi padł telefon, trzeba było wymienić płytę główną, zrobił to w serwisie, naprawili, a po jakimś czasie znów padł (z winy płyty głównej), a serwis zastrzegał się, że wszystko w porządku zrobili, a przy okazji telefon wrócił z serwisu z obtarciami, ryskami, ale klient nie mógł im udowodnić, że to oni, bo nie zrobił zdjęć telefonu przed naprawą

http://olx.pl/oferty/q-galaxy-s5-neo-uszkodzona/

Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie i wysłać jak to wygląda?

Tak zaraz wstawie :)


Tu są zdjęcia telefonu:

Zdj Nr1:  http://wrzucaj.net/image/ZNwfW  zaznaczylem w paincie gdzie znajdują się pękniecia są to nie duże pękniecia

Zdj nr2:http://wrzucaj.net/image/ZMD82

Jak widać na zdjęciach wyświetlacz nic nie wyświetla jeden wielki czarny ekran widać, że działają przyciski gdyż podświetlają dotyk raczej również działa gdyż jak kilkam na ekran czuje wibracje i dzwięk klikniecia martwi mnie jedno gdy podłączam kabel pod kompa od telefonu nie moge zobaczyć pamięci wewnetrznej telefonu ani nic wrzucic na telefon wyskakuje komunikat na komputerze urządzenie zostalo odłączone lub przestało odpowiadać a telefon jest normalnie podłączony.

Podłączylem inny telefon HTC i moge zobaczyc cala pamiec węwnętrzna telefonu na komputerze i importowac pliki i obrazy.

Co mi radzicie drodzy forumowicze koszt naprawy wyświetlacza to 500zł.

Naprawiać ten telefon czy sprzedać i kupić nowy tylko, że nie kupie nowej s5 neo za 900zł 

telefonik mam 4 miesiąc i mi go szkoda, wiecie może czy w jakimś serwisie naprawy telefonu da się zapłacic za naprawe na raty??


Orientuje się ktoś za ile bym mógł go sprzedać w tym stanie??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...