Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S7 - pytania przed kupnem zestawu


Recommended Posts

 i zakup dodatkowej/ych baterii już teraz, bo za kilka lat będzie ciężko je dostać. 

To jest bardzo dobra opcja nawet nosić baterię przy sobie. Bez problemu zmieści się do kieszeni nawet z osłonką i nie trzeba nic ładować. Zmieniasz i po problemie. Jak dla mnie jedna z najważniejszych zalet niektórych telefonów z Andkiem.

Link to post
Share on other sites

To jest bardzo dobra opcja nawet nosić baterię przy sobie. Bez problemu zmieści się do kieszeni nawet z osłonką i nie trzeba nic ładować. Zmieniasz i po problemie. Jak dla mnie jedna z najważniejszych zalet niektórych telefonów z Andkiem.

Osobiście wolę power bank :)

Link to post
Share on other sites

Wiadomo. Każdy ma inne preferencje. Jednak faktem jest , że druga naładowana bateria jest szybszym rozwiązaniem i jak dla mnie zdecydowanie bardziej mobilnym. Ograniczeniem jest pojemność ale zawsze można mieć kilka.

Link to post
Share on other sites

Jak kupujesz nowego iphone to po pierwszym uruchomieniu masz kilka ikonek na ekranie...Wyjmujesz z opakowania samsunga,odpalasz a tam trzy strony ikon różnego badziewia.

W pracy korzystam z iphone 6s i note4...ten drugi strasznie słabo łapie internet,więc muszę używać iphone jako routera by samsung działał (oba telefony mają ten sam numer).

Autorze...jeśli chcesz mieć telefon na lata to kup sobie iphone i nie martw się o baterię bo po 3 latach wymiana baterii będzie kosztowała około 15€.

Link to post
Share on other sites

Jak kupujesz nowego iphone to po pierwszym uruchomieniu masz kilka ikonek na ekranie...Wyjmujesz z opakowania samsunga,odpalasz a tam trzy strony ikon różnego badziewia.

W pracy korzystam z iphone 6s i note4...ten drugi strasznie słabo łapie internet,więc muszę używać iphone jako routera by samsung działał (oba telefony mają ten sam numer).

Autorze...jeśli chcesz mieć telefon na lata to kup sobie iphone i nie martw się o baterię bo po 3 latach wymiana baterii będzie kosztowała około 15€.

Szkoda że znowu jest pominięte celowe postarzanie sprzętu.

Co do anteny może być uszkodzona zdarza się. Karta sim może być walnięta.

Nigdy nie widziałem problemu z połączeniem się z internetem na Note 4.

IP jest dla 4 klas ludzi: Rozpieszczone nastolatki/biznesmeni/ktoś kto musi sie pokazać że ma iphone(szpan)/ ludzie którzy lubią produkty firmy apple.

Osobiście nie polecam tej firmy przez postarzanie sprzętu. Częste jakieś kruczki po aktualizacji po IOS (ostatnio tak jakos mieli pecha) cena nie równa się jakość bo w telefonie za 4 tys chciałbym otrzymać coś więcej niż od takiego za 2 tys.

 

Wiem teraz poleci fala hejtów w moją strone.

 

Ale posiadająć IP przez 2 miesiące (6 Plus) stwierdziłem że to nie dla mnie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Celowe postarzanie sprzętu? Sory ale co Ty p*****sz?

 

Iphone 4s , rok produkcji 2011. Stan OS: najnowszy obecny system. W pełni używalny system jak i telefon.

Samsung Galaxy S II, 2011, Stan OS: Android 4.1 z 2012 roku. Telefon wolniejszy od dzisiejszego low endu, ze stareńkim 4 letnim systemem.

 

I nie wyjeżdzaj mi zaraz z Rootem i customROMami. Na Apple'u jest Jailbreak i Cydia.

 

IP jest dla 4 klas ludzi: Rozpieszczone nastolatki/biznesmeni/ktoś kto musi sie pokazać że ma iphone(szpan)/ ludzie którzy lubią produkty firmy apple.

To jest w tym wszystkim najlepsze. Szufladkowanie i generalizowanie u Ciebie to lvl master. Z chęcią dowiem się dla jakich klas ludzi są telefony Samsunga, LG, Sony, HTC i Xiaomi   :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Celowe postarzanie sprzętu? Sory ale co Ty p*****sz?

 

Iphone 4s , rok produkcji 2011. Stan OS: najnowszy obecny system. W pełni używalny system jak i telefon.

Samsung Galaxy S II, 2011, Stan OS: Android 4.1 z 2012 roku. Telefon wolniejszy od dzisiejszego low endu, ze stareńkim 4 letnim systemem.

 

I nie wyjeżdzaj mi zaraz z Rootem i customROMami. Na Apple'u jest Jailbreak i Cydia.

 

To jest w tym wszystkim najlepsze. Szufladkowanie i generalizowanie u Ciebie to lvl master. Z chęcią dowiem się dla jakich klas ludzi są telefony Samsunga, LG, Sony, HTC i Xiaomi   :rotfl:

Po to co napisałem + cała reszta. Samsung ? Czy ja wcześniej nie wspominałem o tym że Samsung ma taka sama politykę ? Z1 nadal lata aż miło.

 

Poczytaj sobie na ten temat i poczytaj sobie o pozwie który otrzymało apple o ile dobrze pamiętam (ale nie mam pewności) 21.02.2013 od brazylijskiego instytutu polityki i prawnej regulacji oprogramowania. Apple nadal nic nie powiedziało w tej sprawie a ona nadal się ciągnie. Dziwne co ?

Link to post
Share on other sites
Szkoda że znowu jest pominięte celowe postarzanie sprzętu.

To akurat domena wszystkich firm prócz Apple, co @Xarix ładnie ukazał.

 

 

 

IP jest dla 4 klas ludzi:

iP jest dla tych, którzy mają dosyć Androida, wiecznego robienia wipe i kombinowania. Stykam się na co dzień z tyloma problemami na Androidach, że kilka bugów i niedociągnięć iOS są wręcz kojące dla moich nerwów.

 

 

 

Apple nadal nic nie powiedziało

Do dziś śmieją się z absurdalności pozwu, który to złożyło IBDI i zarzuciło firmie Apple "zbyt częste (i ukartowane z góry) premiery nowych modeli iPadów".

 

No proszę Cię, to nie jest argument.

Link to post
Share on other sites

Pokaż mi telefon np od Xiaomi który jest celowo postarzany :). Miałem ostatnio 4s po wszystkich aktualizacjach i przy przeglądaniu internetu się poddałem. Może miałem wybrakowaną sztuke ale ip 5 miałem i przy fejsie tak długo ładował tablice że również zrezygnowałem.

 

Jakoś nie mam problemu u siebie na telefonie z androidem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...