Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S6 - dziwne błędy


Recommended Posts

Witam otóż, zakupiłem jakieś 2tygodnie temu 2x Samsung Galaxy S6 - biały dla mojej Kobiety oraz Czarny dla mnie. Niestety mojej kobiecie trafił sie chyba wadliwy (uszkodzony) model, co się dokładnie dzieje?

 

- Częste problemy z zasiegiem

- Podczas rozmowy słychać dziwne szumy i przegłosy

- Ostatnio telefon sam sie wyłączał i włączał (nie szlo nic zrobić) trwało to do momentu rozładowania całkowicie baterii (po podlaczeniu go do ładowarki i uruchomieniu problem zniknął i do dzisiejszego dnia sie nie powtórzył)

- Crashe aplikacji i gier

- telefon pobiera dziwne pliki z internetu jest ich naprawdę masakryczna suma i nie da się ich zlokalizować w telefonie (przykład na screenie)

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160515/8c861fbeb14d2f4349b8be8f7dddce22.jpg

 

Dodam ze wszystkie aktualizacje telefonu zostały zainstalowane do najnowszej wersji. U mnie takie problemy nigdy nie miały miejsca.

 

Pytanie: czy ktoś się spotkał z podobnymi problemami?

- oddać telefon na gwarancje? (Czy serwis musi mi dać w zamian na czas naprawy telefonu, telefon zastępczy, czy nie ma takiego obowiązku?)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Pjontka
Link to post
Share on other sites

Zanim wyślesz na gw polecam reset do ustawień fabrycznych, o ile tego jeszcze nie zrobiłeś. Poza tym wyczyść dane swojej dziewczyny żeby potem coś nieprzyjemnego nie wyszło w serwisie. Co do serwisu to jeżeli telefony brane u operatora, powinieneś dostać zastępczy. jeżeli jako osoba prywatna to raczej sam musisz poszukać zastępczego .

Link to post
Share on other sites

Tak telefony brane za gotowke w autoryzowanym sklepie samsunga (nie brandowane), spróbuję zrobić te przywracanie do ustawień fabrycznych, zobaczymy czy to coś pomoże, chociaż sam w to wątpię

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...