Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka . Planuję komputer głównie do  grania w csGo  i muszę wiedzieć ile kaski na to będę musiał mieć . Interesuje mnie zestaw   z monitorem  144 Hz ( +/- 23 cale ) , bez zasilacza , bez obudowy , bez dvd , preferuję cisze więc grafika to może od Asusa , pamięci  wolał bym ddr4 , dysk SSD 240gb wystarczy i bez systemu ,  procka kręcić nie będę  więc może być bez odblokowanego mnożnika , od razu można dopasować jakiegoś biquiet za miast boxowego . Rozmiary karty i chłodzenia dowolne bo i tak się wszystko do budy zmieści . Podejrzewam że za monitor to będzie około 1200zł a reszta zmieści się w 3 - 4k ? Chcę mieć naprawdę dobre warunki do gry więc jak możecie to przedstawcie jakieś zestawy . 

Od razu mówię że Intel , AMD  Geforce  czy Radeon , jest mi to obojętne ma być dobra maszynka do grania . hmmm chyba wszystko powiedziałem jak coś to się dopowie resztę . Z góry dziękuję za pomoc 

 

a i zasilacz mam BeQuiet E9 580W więc uciągnie co trzeba . 

Link to post
Share on other sites

jaka obudowa ?


Na pewno nie chcesz robić OC? to 10 minut roboty a w CS'ie się przydaje dodatkowa moc CPU 


Proponuję coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/Aaxp86/

Będzie cicho i wydajnie z możliwością OC, dałem GPU od MSI z dobrym chłodzeniem (Mam i polecam te chłodzenie na 960). Dałem też obudowę bo nie wiem jaką posiadasz

Edytowane przez piotr7543
Link to post
Share on other sites

obudowę mam Haf 932 , z tym OC to w sumie masz rację bo teraz to przestawie w  biosie na oc  i tyle . Nagrywać nie będę . Trochę z obiegu wypadłem i chciałem zapytać czy teraz będą jakieś nowe karty procki ? Bo może coś wyjdzie i niektóre części stanieją . I płyta od Asrocka odpada bo mam niemiłe wspomnienia z Extreme 4 . Wolał bym coś innego , chociaż ta pewnie ma dobre zasilanie pod oc . No i jaki ten monitor 144 Hz ? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...