Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, wczoraj zakupiłem kartę graficzną MSI GTX 950 G2, zrobiłem co trzeba czyli włożyłem do pci i zainstalowałem sterowniki i na pierwszy rzut oka działało jak należy. Zauważyłem po chwili że pasek na dole jest, że tak powiem nie miły(Styl klasyczny) dla oka gdyż nie jest on jak kiedyś czyli przezroczysty, więc wziąłem się do roboty.

 

-Klasyfikacja systemu(ładuje się do 40% i wyskakuje ''Program przestał działać'' a po tym Nie można obliczyć indeksu wydajnośći systemu WIN dla tego systemu. 

 

-Grzebałem w usługach a dokładniej w kompozycji i menadżerze okien pulpitu czy coś takiego 

 

-Wpisywałem w wierszu poleceń 2 komendy( nie pamietam jakie)

 

No i chyba tyle, niestety nie udało mi się samemu rozwiązać tej sprawy więc zwracam się z prośba do was HELP ME :D

 

PS: Dodam że używam przejściówki DVI-D-Sub którą dostałem wraz z kartą 

Edytowane przez Zapora
Link to post
Share on other sites
Klasyfikacja systemu(ładuje się do 40% i wyskakuje ''Program przestał działać'' a po tym Nie można obliczyć indeksu wydajnośći systemu WIN dla tego systemu. 

 

Chciałem, ale wredne jest to i się wyłącza 

 

Przez ddu usunąłem sterowniki i znów wgrałem ale problem jest nadal, spróbuje zakualizować system ;/ ( nie lubie tego robić ale to ostatni ratunek xD )

UDAŁO SIĘ. PO 2 dniach walki z tym aero ;)

 

Opiszę jak go rozwiązać 

 

-Wchodzimy w dysk C, następnie w windows, i system 32

 

-Trzeba w “Opcje folderów” w “Widok” odznaczyć opcję “Ukryj rozszerzenia znanych typów plików''

-Szukamy pliku nvwgf2umx.dll i zmieniamy na  nvwgf2umx.dll.bak

 

-Uruchamiamy CMD z prawami administratora i wpisujemy 

 

net stop uxsms

net start uxsms

 

 

Po tym wszystkim powinno działać aero i klasyfikacja systemu. 

 

 

Poradnik nie jest mojego autorstwa tylko użytkownika Cinek15 z forum chip.pl. Wersja ta jest zmodyfikowana przeze mnie

Edytowane przez Zapora
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...