Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, szukam używanego smartfona do 500zł. Będę kupować na allegro, chciałbym telefon nabyć w ciągu kilku dni

Wymagania:
-Czas pracy na jednym ładowaniu jest dla mnie najważniejszy
-Aparat - przynajmniej porządny, ale szczególnie mi na nim nie zależy
-W gry nie gram, także nie potrzebuję mega wydajności, ale zależy mi na płynnym działaniu
-Telefon powinien być dobry do neta
-Nie trzymam dużo plików na telefonie, sporo od razu leci do chmury, muzyka ze Spotify itd.
-Jako takie wsparcie (jeśli Android, to powinien dostać 6.0).
-Rozmiar 4.7-5.5 cala
-Telefon "na teraz" więc nie chcę sprowadzać z Chin
-Przyda się gwarancja
-Nawigacja (W wakacje jadę pracować za granicę, będę się poruszać rowerem, więc bardzo przyda się offline :)).

Takie telefony jak Lumia 830 albo 640xl mają dobrze oceniane baterie...ale jakich aplikacji brakuje Windowsowi? Nie miałem nigdy tego sprzętu, ale bawiłem się kiedyś kilka dni jakąś Lumią bo miałem zastępczą i nie odczułem wielkich braków, ale słyszałem, że wywalili mapy i nawicacje Here z Windowsa...

Rozwałażem też Xperię m4 aqua (ponoć dobra bateria), albo Motorolę Moto G 3rd (czy 1gb RAM starczy?). Który będzie lepszy? Co jest wartego uwagi na Androidzie oprócz tych dwóch?

Link to post
Share on other sites

Moto G 3rd (czy 1gb RAM starczy?)

Tak, ma ona czysty Android, 200/300 zł więcej jest wersja 2/16

 

jakich aplikacji brakuje Windowsowi? 

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/windows-phone

 

Dobry byłby P8 Lite, ale ma przeciętną baterię.

Lumia 640/XL będzie dobra, jeśli odpowiada Ci ten system i brak niektórych aplikacji 

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście jak znajdziesz g2 to będzie dobry wybór. Bardzo dobry telefon, jednak z gwarancją może być problem, bo od długiego czasu telefon nie jest już produkowany.

W razie pytań chętnie odpowiem jako posiadacz tego modelu ;)

Link to post
Share on other sites

Tak, ma ona czysty Android, 200/300 zł więcej jest wersja 2/16

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/apps/windows-phone

 

Dobry byłby P8 Lite, ale ma przeciętną baterię.

Lumia 640/XL będzie dobra, jeśli odpowiada Ci ten system i brak niektórych aplikacji 

 

Niestety, mam dość sztywny budżet, niedawno wariować zaczął mi telefon sprowadzany z Chin, nie wiem ile potrwa odesłanie go na gwarancję, więc szukam czegoś na teraz i niestety ciężko bedzie mi dołożyć cokolwiek, nie mówiąc o 200zł.

 

P8 lite właśnie z tego powodu nie wziąłem pod uwagę.

 

Z Windowsa korzystałem tylko kilka dni, ale nie odczułem wielkich braków - na pewno nie ma Snapchata, z którego nie korzystam. Może Wy podpowiedzilibyście, czego Wam w Windzie brakuje?

 

@dlomlo

@Rica1

 

Dzięki - postaram się poszukać G2, ale rzeczywiście, wstępne rozeznanie terenu mówi mi, że do 500zł raczej niełatwo znaleźć fajną sztukę, a z olx nie chcę kupować.

 

Także gdyby nie udało się kupić LG G2, to celować w Motorolę? A może ta Xperia? Trochę lepiej wygląda na papierze niż Motka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...