Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

(karta: samsung evo 32gb)

 

 

wczoraj siedząc na matematyce dyskretnej przeglądając maila pojawił mi się komunikat "można bezpiecznie wyjąć kartę sd". Myślę...jakiś błąd pewnie to robię rest i nic, telefon nie widzi karty. No to jak już wróciłem do domu to wsadziłem ją do czytnika i pod lapka wpiąłem i komunikat, że przed użyciem bla bla trzeba sformatować...miałem gdzieś backup więc formatuje no i to się zaczyna zabawa...Bo karta za nic nie chcę się sformatować czy to przez diskpart ,czy przez zarządzanie dyskami no nic.  Ciągle ,że system windows nie mógł dokończyć formatowania... albo że błąd przy formatowaniu..

 

Wydaje się, że odeszła do krainy wiecznych łowów a że jest na gwarancji (aż 5 lat) to czy orientuje się ktoś czy jak kupiłem ją w Euro...rtv to bez różnicy w którym oddziale ją oddam? W innym mieście mam na myśli. 

 

No i jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na "uzdrowienie" 

 

Z góry dzięki ^^

Link to post
Share on other sites

Skoro jest na gwarancji to nie wartą ją "uzdrawiać" (jeśli w ogóle jakoś się da), najlepiej będzie udać się do dowolnego sklepu tej firmy (nie ważne jakiego punktu) i wymienić na nową. Jedyne czego mogą wymagać to jakiś dowód zakupu np. paragon.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...