Skocz do zawartości

Recommended Posts

@@LaczakPL,

 

Testowałem A5.6 i szklany tył sugeruje raczej małą wytrzymałość. Ale komuś udało się wyszczerbić aluminiową ramkę, więc chyba nie jest pod tym względem źle. 

blogentry-69899-0-90557200-1462466942.jp

Pod względem szybkości działania jest bardzo dobrze. Samsung w końcu poprawił Lag... TouchWiza :)

 

 

A co do S6, to zobacz aukcje na Allegro http://allegro.pl/samsung-galaxy-s6-251462?price_to=1600&offerTypeBuyNow=1&a_enum%5B128188%5D%5B1%5D=1&a_mask%5B4386%5D%5B1%5D=1&a_enum%5B1954%5D%5B1%5D=1 Całkiem nowy z FV23% za 1500 zł ciężko będzie znaleźć, ale popatrz na te od osób prywatnych, które dostały telefon od operatora.

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Dla sprostowania

Telefon chciałbym kupic nowy i najlepiej w jakimś sklepie np media expert  więcej nie chce wydawać poniewaz jak dla mnie jest głupotom wydać na telefon 2 tys i pytam się co mozna znalesc najlepszego do 1500 i w miare nowego 

Link to post
Share on other sites

Siema 

Dzis byłem w Media expert i miałem zamiar kupic honora 7 ale sprzedawca odradził mi 

mówił ze to chinski badziew i abym nie wydawał pieniedzy tylko kupił cos z sasunga lub sony 

strasznie naciągał mnie na sasunga s5 neo

czy warto kupic ten telefon ?

Link to post
Share on other sites

Co za idiota z tego sprzedawcy. Masakra że tacy ludzie mogą komuś doradzać. Sam jak czasem słyszę w sklepie jakie głupoty wygadują to mnie skręca.

Taka śmieszna sytuacja i trochę off topu. Byłem z dziadekiem w media expert bo chciał tv kupić. Sprzedawca tak się skupiał na wciśnięciu dodatkowego ubezpieczenia że gadał, że dobrze to kupić bo i tak sie wszystkie do 2 lat zepsują. Kopara mi opadła. Tak jakby chciał ubezpieczenie sprzedać ale telewizora już nie.

Honor to świetne urządzenie. Jedynie do zaawansowanych gier się średnio nadaje ale poza tym to kozak urządzenie w tej cenie. Moim zdaniem nawet lepsze od Neo.

Moto X play też godna uwagi

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Byłem z dziadekiem w media expert bo chciał tv kupić. Sprzedawca tak się skupiał na wciśnięciu dodatkowego ubezpieczenia że gadał, że dobrze to kupić bo i tak sie wszystkie do 2 lat zepsują. Kopara mi opadła. Tak jakby chciał ubezpieczenie sprzedać ale telewizora już nie. Honor to świetne urządzenie. Jedynie do zaawansowanych gier się średnio nadaje ale poza tym to kozak urządzenie w tej cenie. Moim zdaniem nawet lepsze od Neo. Moto X play też godna uwagi

Dokładnie, nie wiem skąd oni tych ludzi biorą...

Link to post
Share on other sites

W sieciówkach wciskają Samsungi, bo mają z tego wyższe prowizje. Ubezpieczenie też wciskają, bo mają z tego kilkadziesiąt złotych prowizji. Najważniejsze jest wyrobienie planu, a nie doradzenie klientom.

 

 

 

poza tym to kozak urządzenie w tej cenie

 

 

Nie ma NFC, więc dla mnie bezużyteczne bo razem z telefonem muszę nosić portfel :P Lenistwo zawsze wygrywa :D

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...