Skocz do zawartości

Telefon do 1500zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jutjub,

Recommended Posts


  • mój budżet :1500zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : obojętnie
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : od 5 cali
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Media społecznościowe, robienie zdjęc, słuchanie muzyki,
  • moje najważniejsze wymagania : Płynność działania, żywotność baterii

 

 

 

Witam, rozglądam się za telefonem do 1500zł, szczególnie przeglądałem samsungi, może mi ktoś polecić dobry telefon, mam 19 lat więc głównie telefon potrzebny mi jest do korzystania z internetu, robienia zdjęć, żeby płynnie chodził , aplikacje typu snapchat, instagram itd.

I jeszcze jedno pytanie czy telefon Samsung galaxy s5neo jest lepszy od s5plus? czy warto dołożyć pieniądze do s6?

Link to post
Share on other sites

Istnieje już podobny temat

 

 

Za 1400/1500 S6 Za 1300/1400 G4 Za 1300/1400 Moto X Style  Za 1200/1300 Nexus 5X  Za 900/1200 Honor 7 Za 900/1100 P8  Powyżej wymienione telefony spełniają Twoje wymagania, podałem zakres cen z aukcji  Jeśli chcesz coś świeżego, a nie spieszy Ci się to poczekaj do końca wakacji aż spadnie cena P9, na razie kosztuje ok 1800

 

 

 

I jeszcze jedno pytanie czy telefon Samsung galaxy s5neo jest lepszy od s5plus? czy warto dołożyć pieniądze do s6?

W tej kwocie to nawet nie oglądaj żadnych S5 Neo czy Plus. Nic nie musisz dokładać do S6, na aukcjach, z przedłużenia umowy można kupić za 1400 zł, a czasami taniej.

Edytowane przez jutjub
Link to post
Share on other sites

Ostatnio byłem w Sferisie i przekonali mnie do zakupu smartfonu cubot H2, parametrami jest on zbliżony do Huawei p8, cena dużo niższa bo zapłaciłem za niego 649 zł a baterię ma dużo lepszą bo 5000 mAh, jest to chyba najmocniejsza bateria, jeśli chodzi o smartfony- nie spotkałem się z większą. Przy częstym użytkowaniu starcza mi ona na 3 dni

Link to post
Share on other sites

 

 

jest to chyba najmocniejsza bateria, jeśli chodzi o smartfony

ASUS Zenfone MAX również ma 5k mah

 

Przy częstym użytkowaniu starcza mi ona na 3 dni

Wszystko zależy jak użytkuje się telefonem, jednemu rozładuje się po kilku godzinach, a innemu po kilku dniach 

Link to post
Share on other sites

Pewnie, że

ASUS Zenfone MAX również ma 5k mah

 

Wszystko zależy jak użytkuje się telefonem, jednemu rozładuje się po kilku godzinach, a innemu po kilku dniach

Pewnie, że jest to indywidualna kwestia. Napisałem jak to u mnie wygląda. Ogólnie, jestem po prostu pod wrażeniem możliwości tego telefonu w stosunku do ceny. Pierwotnie chciałem kupić p8 ale wyszedłem z tym, zaoszczędziłem sporo a tez do końca nie wiem jak faktycznie w użytkowaniu różnią się te dwa modele ale póki co nic mi w nim się nie zacina i mam nadzieję, że tak zostanie :)

Link to post
Share on other sites

nic mi w nim się nie zacina i mam nadzieję, że tak zostanie :)

to najważniejsze

 

ostatnio bawiłem sę Huawei'em Mate S i Honor'em 7 :D

bardzo fajne sprzęty :D

ostatnimi laty Huawei przykłada się do smartfonów, zwłaszcza flagowców i ceny nie są przesadzone

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...