Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taka aplikacja na androida xt 1562 to model mojej motoroliWysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Tapatalk to aplikacja stworzona w celu szybkiej obsługi forów dyskusyjnych z urządzeń mobilnych.Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Taka aplikacja na androida xt 1562 to model mojej motoroli Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Tapatalk to aplikacja stworzona w celu szybkiej obsługi forów dyskusyjnych z urządzeń mobilnych. Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Tylko, że wiesz jest problem. Ściągnąłem MSI LIVE UPDATE 6 i zrobiłem skanowanie na wyszukanie najnowszej wersji BIOSU, i program powiedział, że nie trzeba aktualizacji. Tyle, że ja jej potrzebuje! I nie wiem teraz czy trzeba bootowalnego pendrive do update przez BIOS.

Link to post
Share on other sites

Pobierasz najnowszy bios ze strony:

https://pl.msi.com/Motherboard/support/760GM-P23-FX.html#down-bios

Jeżeli to ta płyta, wrzucasz do pendriva zawartość folderu żeby wszytko leżało luzem i w biose masz opcję update wskazujesz plik i leci aktualizacja.

Zwykły nie bootowalny, do starych płyty był potrzebny nie do nowych.

Do czego Ci potrzebna aktualizacja.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Pobierasz najnowszy bios ze strony:

https://pl.msi.com/Motherboard/support/760GM-P23-FX.html#down-bios

Jeżeli to ta płyta, wrzucasz do pendriva zawartość folderu żeby wszytko leżało luzem i w biose masz opcję update wskazujesz plik i leci aktualizacja.

Zwykły nie bootowalny, do starych płyty był potrzebny nie do nowych.

A może coś się stać? Potrzebna mi do odblokowania kilku opcji w BIOSIE. Mam problem z odczytem temperatur, na TOMHARDWARE mówili, że trzeba zaktualizować. I w ogóle jaki format ma mieć pendrive? FAT32?

Edytowane przez maksmeister
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Zwykły FAT 32 i będzie ok no chyba że masz najnowszy to lipa. Może uwalił się czujnik temperatury.

Ale co najnowszy? Jeżeli chodzi o pendrive to ma 3,82 GB i w sumie trochę stary jest xD

A uwalony czujnik temperatur może być przyczyną przegrzewania się komputera przy, np.GTA 5?

Edytowane przez maksmeister
Link to post
Share on other sites

MSi mógłby się ogarnąć i zrobić jak reszta spod Windowsa

Z 10 minut max

Zazwyczaj w kilka minut się to robi.

Okej, dzięki. Jeszcze ostatnie pytanko: jak myślisz dlaczego MSI LIVE UPDATE 6 stwierdził, że nie ma potrzeby aktualizacji? Może coś w tym jest.

Link to post
Share on other sites

Live się myli ostatnio bardzo, u klienta też tak miałem a po wejściu na stronę MSi okazało się że jest sporo nowszych biosów niż on miał i pobrałem najnowszy i poszedł up.

Ziomeczku, dziękuję tobie bardzo za pomoc i za zainteresowanie. Jutro zrobię tą aktualizacje. Nie wiem jak tobie dziękować. Dotychczas nikt nie umiał mi pomóc.

Jestem już po aktualizacji BIOSU. Wszystko się udało. Musiałem jedynie po aktualizacji przestawić kolejność bootowania, bo w pierwszej kolejności nie wczytywał się dysk twardy. Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...