Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6 Apex(Beta)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zwierzix12,

Recommended Posts

Witam. Od wczoraj jest dostępna Beta Forzy i postanowiłem sobie, że pobiorę i sprawdzę jak to wygląda na chwilę obecną. Problem w tym, że nie mogę pobrać tej gry ze sklepu. Oczywiście mam Win10 i spełniam minimalne wymagania. Ktoś może miał podobny problem?
http://i.imgur.com/1Efgnc4.jpg

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś problem z "Niekompatybilnymi sterownikami graficznymi (kod: AP301)"?

 

Edit:

Problem ze sterownikami zniknął, ale pojawił się z niemożnością zalogowania do Xbox Live.

Edytowane przez Fraor
Link to post
Share on other sites

Mam 10240. Jak zaciągnąć ten update? W Windows Update nie mam dostępnych aktualizacji.

Sprawdź czy masz zaznaczone Odrocz uaktualnienia , jeśli tak to trzeba odznaczyć i wyszukać aktualizacje ( mi pomogło ), jeśli to nie pomaga zaciągnij 1511 iso .

 

 

Odrocz uaktualnienia w systemie Windows 10

Niektóre wersje systemu Windows 10 pozwalają odroczyć uaktualnienia komputera. Po odroczeniu uaktualnień nowe funkcje systemu Windows nie będą pobierane ani instalowane przez kilka miesięcy. Odroczenie uaktualnień nie wpływa na aktualizacje zabezpieczeń. Pamiętaj, że odroczenie uaktualnień uniemożliwia uzyskiwanie najnowszych funkcji systemu Windows od razu po ich udostępnieniu.

Edytowane przez bigossi5
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Napisano (edytowane)

Odroczenie nic nie pomogło. Zassałem obraz ale co dalej? 

EDIT

Zamontowałem wirtualny napęd, już prawie aktualizacja ma się robić po czym jest okienko gdzie trzeba pisać swój klucz produktu. Po wpisaniu mam komunikat "Ten klucz nie działa z tą wersją systemu Windows. Spróbuj użyć innego klucza". O co może chodzić?

EDIT2

Rozwiązałem problem. Nie wiem dokładnie dlaczego nie chciał zaktualizować się do 1511 w Win10. Musiałem zrobić czystą instalację Win8.1 i wtedy aktualizacja do Win10 1511 ruszyła. Temat można zamknąć.

Edytowane przez zwierzix12
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...