Skocz do zawartości

Smartfon do 800zł - wydajność


Recommended Posts

Witam. Potrzebuję pomocy z wyborem nowej słuchawki do 800zł. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż jest wiele takich tematów - nigdzie jednak nie znalazłem odpowiedzi uwzględniając moje wymagania.

  • mój budżet : 800zł (skrajne maximum)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : tylko i wyłącznie Polskie sieciówki
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5 - 5,5
  • preferowany system mobilny : od Androida 5.x w górę
  • do czego będę używać urządzenia : do społecznościówek (snapchat, facebook), gier, no i oczywiście do dzwonienia
  • moje najważniejsze wymagania : chcę, aby smartfon był jak najwydajniejszy za cenę, którą płacę - wydajność telefonu to główna sprawa, na którą zwracam uwagę. Druga rzecz - nie chcę Samsungów ani produktów Sony. Thirdly - nie chcę P8 Lite. 
    Dodatkowo, smartf
    on powinien posiadać 16GB pamięci wzwyż. Fajnie by było również, aby bateria wytrzymywała ten 1 dzień bez problemu.
  • co mam na oku : Meizu M2 Note

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze telefonu :)

 

Link to post
Share on other sites

Za tą cenę i ogarniczeniami tylko do polskich sieciówek nie ma zbytnio wydajniejszych. Jakby doszły z przedłużenua umowy albo zagranica to co innego.

Miuipolska to nie tylko spolszczenie. Poczytaj o tym ja stronie miuipolska

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Ok, dzięki za sprostowanie :) Co byście w takim razie wybrali za 800zł? Tego Meizu, Motkę 2gb czy jeszcze coś innego?

 

EDIT: Sklepy typu komputronik też wchodzą w grę, po prostu wcześniej lubię dotknąć telefon przed zakupem.

Edytowane przez Patorek
Link to post
Share on other sites

Racja, Komputronik to jak najbardziej sieciówka... Z tego zmęczenia już mi na głowę siadło, dzięki za trafne spostrzeżenie


Mam pytanie - a co jeżeli w grę weszłyby telefony z przedłużeń umów? Jaki smartfon do 800zł spełniłby moje oczekiwania?

Link to post
Share on other sites

Niestety nie. Cały czas wacham się między Meizu M2 Note a właśnie jakimś telefonem z przedłużenia umowy, tylko kompletnie nie mam pojęcia jakim. G3 w moim mieście nikt nie sprzedaje, a Z3 tak jak mówiłem odpada ze względu na to, że nie cierpię telefonów Samsunga czy też Sony. Chyba "dzięki za odpowiedź" zabrzmiało, jakby temat miał być do zamknięcia :P

Link to post
Share on other sites
http://xiaomi.com.pl/

 

Tutaj są dostępne telefony Xiaomi już wzpolskim menu, ale nie mam bladego pojęcia czy to MIUI Polska. Chociaż wszystko wskazuje na to, że to jest akurat MIUI PL.

 

Cytat z Redmi 3: W każdym modelu instalujemy oprogramowanie Xiaomi.eu z polskim menu.

Ten sklep nie jest polecany na forum miuipolska. Radzę się zapoznać a potem ewentualnie polecać

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten sklep nie jest polecany na forum miuipolska. Radzę się zapoznać a potem ewentualnie polecać

Polecać nie polecałem, chciałem po prostu podsunąć jakąś dodatkową opcję. Ale dzięki za informacje, będę pamiętał.

Link to post
Share on other sites

Polecać nie polecałem, chciałem po prostu podsunąć jakąś dodatkową opcję. Ale dzięki za informacje, będę pamiętał.

Autor nieźle by się na tym przejechał. 

 

Z tego, co zauważyłem nie najgorsze opinie zbiera accessoriesforyou, sam ostatnio zamawiałem u nich jeden z produktów i wszystko było ok.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za duże zainteresowanie tematem i wszelaką pomoc! :) Jakoś nie jestem przekonany do Xiaomi. Owszem, smartfony mają świetne parametry za dobrą cenę - ale przeglądając internet spotkałem bardzo dużo uwag dotyczących ich budowy - wyginają się same po pewnym czasie użytkowania. Wchodząc znowu na działy typu "problemy z naszymi telefonami xiaomi" można przewijać strony w nieskończoność, a mi na bezawaryjności również zależy. Rozważałem Motkę 2/16, ale pytanie czy w starciu z Meizu (który jest 50zł tańszy), Meizu M2 Note nie wygrywa jeżeli chodzi o płynność działania? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...