Skocz do zawartości

CS GO wysoki ping przy podłączonym zasilaczu


Recommended Posts

Witam, od wczoraj mam dziwny problem. Mam laptopa lenovo y50 i nagle w csie zacząłem mieć strasznie wysoki ping. Bez zasilacza mam jakieś 40-50pinga, przy podłączonym zasilaczu ponad 100-200. Wcześniej normalnie grałem na wi fi i nie było żadnego problemu z zasilaczem. Może coś mi się poprzestawiało w jakiś funkcjach zasilania czy coś? O dziwo jest tak, że jak jestem bardzo blisko routera i cs działa zarówno jak laptop jest podłączony jak i nie. Dopiero w jakiejś dalszej odległości napotykam problemy. Może ma to związek z tym, że próbowałem podłączyć adapter usb->vga do lapka ( z reszta totalnie nieudanie) i instalowałem do niego sterowniki (i w sumie po tym procesie zaczęły się problemy), ale po ich odinstalowaniu  a nawet przywróceniu systemu dalej to samo. Jakies pomysły? Mam wina 8.1 

 

edit; dodam, że przy innych grach np fifa 16 nie mam podobnych problemów


edit 2; monitorowałem to jeszcze dziś rano. byłem blisko routera, podłączyłem nawet internet kablem i mimo wszystko bez podłączonego zasilania miałem ping w okolicach 50 a z podłączonym 70. no co za beton.

Edytowane przez qbasmok
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...