Skocz do zawartości

Słuchawki do PC i PS4 do 200 - 300 zł


Recommended Posts

Witam, 

chcę kupić słuchawki w cenie 200 - 300 zł MAX. Zastanawiałem się dzisiaj w sklepie nad: 

http://www.euro.com....sb-czarny.bhtml 

Ale postanowiłem wrócić do domu i się poradzić czy warto.I chyba dobrze zrobiłem, bo tak czytam na necie, że nie za bardzo mają one dobre oceny. Zależy mi żeby słuchawki podłączyć zarówno do PS4 jak i PC. Chciałbym też ich użyć do posłuchania muzyki. 

Ale główne nastawienie to gry z naciskiem na CS: GO. 

Bardzo proszę o poradę. Co polecacie?

 

PS. Mam też dość dużą głowę ;)

 

Budżet : ~200-300 zł

Czego potrzebujesz?: słuchawki
Przeznaczenie: gry oraz muzyka
Źródło: Komputer  (domyślna karta dźwiękowa) oraz PS4
Oczekiwania: Dobre pozycjonowanie dźwięków, wygoda, w miarę możliwości jak najlepszy dźwięk
Edytowane przez djduri
Link to post
Share on other sites

Przeczytałeś chociaż jeden temar zanim napisałeś ten? Zakładam,ze nie...

Hyperxy Cloud I, Superlug Hmc631 chociaż tam z wygoda bywa rożnie z tego co słyszałem.

Znalazłbyś odpowiedz tak z 10x razy szybciej niz pisałeś ten post tbh....

Czytałem inne tematy. Ale są już stare. Dlatego pytam. Może coś jest nowego. W których bywa różnie z wygodą?

Link to post
Share on other sites

Z calego serca polecam ci Hyperx cloud w wersji 1. Sam je mam i wiesz co ? :) Nie ma żadnych konkurentów dla tych słuchawek. Basy bardzo dobre lecz nie za duże i nie przebijają np. muzyki. Razery krakeny się przy nich chowają i są daleko w ......(...) Ja hyperx mam na karcie zintegrowanej z płyty głównej która ma już 10 lat a 8 lat mam ją w kompie :D A co do cs go to pozycjonowanie jest bardzo dobre. Wyraźnie można ocenić czy ktoś idzie za tobą jest w wentach albo na drabince itd. Wszystko słychać wyraźnie i mówię ci to jako doświadczony grać.(Skrzyżowany kałach) Jest tylko jeden problem. Piszesz, że masz dużą głowę tylko jak dużą ? Ja np. mam słuchawki ustawione na 2 poziom wysunięcia a mam całkiem dużą głowę. Zresztą mam 1.88 m wzrostu więc sam sobie wywnioskuj chociaż wiem, ze wzrost nie ma nic do rzeczy do wielkości głowy. 

 

/EDIT

Sory nie przeczytałem, że juz kupiłeś :D Widzę, że zadowolony jesteś :) I jak ktoś ci będzie wmawiał, że krakeny lepsze to go ignoruj bo zapewne sobie wmawia tak bo wydał za słuchawki 350 zł. Nie grają lepiej nawet od moich sennheiser-ów 201 a uwierz mi miałem okazję posłuchać muzyki i pograć w cs-a na krakenach przez 3 dni i wrażenia negatywne 

Edytowane przez mesutxxx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...